kfindpart - en to lt translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
lt: Ieškoti failų / aplankų

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
lt: Laisvas.

note: i18n as below
en: 0 items found
lt: nieko nerasta

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Canceled.
lt: Atšaukta.

en: Error.
lt: Klaida.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
lt: Prašome nurodyti absoliutų kelią „Ieškoti čia“ laukelyje.

en: Could not find the specified folder.
lt: Nepavyko rasti nurodyto aplanko.

en: one item found | %1 items found
lt[0]: rastas vienas objektas
lt[1]: rasti %1 objektai
lt[2]: rasta %1 objektų
lt[3]: rastas %1 objektas

en: Read-write
lt: Skaitoma-rašoma

en: Read-only
lt: Tik skaitoma

en: Write-only
lt: Tik rašoma

en: Inaccessible
lt: Neprieinama

[ctx: file name column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
lt: Poaplankyje

[ctx: file size column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: modified date column]
en: Modified
lt: Pakeista

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
lt: Pirma atitinkanti eilutė

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
lt: Kopijuoti vietą

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
lt: Tai nukopijuos į iškarpinę pirmo pažymėto elemento kelią.

en: &Open containing folder(s)
lt: &Atverti vidinį aplanką(-us)

en: &Delete
lt: &Trinti

en: &Move to Trash
lt: &Perkelti į šiukšliadėžę

[ctx: @title:window]
en: Save Results As
lt: Įrašyti rezultatus kaip

en: Unable to save results.
lt: Nepavyksta išsaugoti rezultatų.

en: KFind Results File
lt: K paieškos rezultatų failas

[ctx: %1=filename]
en: Results were saved to: %1
lt: Rezultatai buvo įrašyti į: %1

en: &Properties
lt: &Savybės

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
lt: &Pavadintas:

en: &Browse...
lt: &Naršyti...

en: <qt>Enter the filename you are looking for. <br />Alternatives may be separated by a semicolon ";".<br /><br />The filename may contain the following special characters:<ul><li><b>?</b> matches any single character</li><li><b>*</b> matches zero or more of any characters</li><li><b>[...]</b> matches any of the characters between the braces</li></ul><br />Example searches:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> finds all files ending with .kwd or .txt</li><li><b>go[dt]</b> finds god and got</li><li><b>Hel?o</b> finds all files that start with "Hel" and end with "o", having one character in between</li><li><b>My Document.kwd</b> finds a file of exactly that name</li></ul></qt>
lt: <qt>Įrašykite ieškomo failo pavadinimą. <br />Alternatyvos gali būti atskirtos kabliataškiu „;“.<br /><br />Failo pavadinime gali būti šie specialūs simboliai: <ul><li><b>?</b> atitinka bet kokį vieną simbolį</li><li><b>*</b> atitinka nulį ar daugiau bet kokių simbolių</li><li><b>[...]</b> atitinka bet kokį simbolį iš esančių laužtiniuose skliaustuose</li></ul><br />Paieškos pavyzdžiai:<ul>per <li><b>*.kwd;*.txt</b> ras visus failus, besibaigiančius .kwd ar .txt</li><li><b>[kt]as</b> ras „kas“ ir „tas“</li><li><b>Lab?s</b> ras visus failus, prasidedančius „Lab“ ir besibaigiančius „s“, ir turinčius vieną simbolį per vidurį</li><li><b>Mano Dokumentas.kwd</b> ras failą tiksliai tokiu pavadinimu</li></ul></qt>

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
lt: <qt>Kad paieška būtų greitesnė, galite naudoti failų indeksą, sukurtą <i>slocate</i> paketu; nepamirškite kartas nuo karto atnaujinti indeksą (naudodami komandą <i>updatedb</i>).</qt>

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
lt: (nesvarbu)

en: At Least
lt: mažiausiai

en: At Most
lt: daugiausiai

en: Equal To
lt: lygiai

en: Byte | Bytes
lt[0]: baitas
lt[1]: baitai
lt[2]: baitų
lt[3]: baitas

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
lt: Failo &tipas:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
lt: <qt>Jei įrašyta, bus rasti tik tie failai, kuriuose yra šis tekstas. Atkreipkite dėmesį, kad su šia parinktimi yra palaikomi ne visi aukščiau nurodyti failų tipai. Palaikomų failų tipų sąrašo ieškokite dokumentacijoje.</qt>

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
lt: <qt>Galite ieškoti bet kokio tipo failuose, net jei to tipo failuose teksto paprastai nebūna (pvz., programų failuose ar paveikslėliuose).</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
lt: &ko:

en: All Files & Folders
lt: Visi failai ir aplankai

en: Files
lt: Failai

en: Folders
lt: Aplankai

en: Symbolic Links
lt: Simbolinės nuorodos

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
lt: Ypatingi failai (lizdai, įrenginių failai, ...)

en: Executable Files
lt: Vykdomi failai

en: SUID Executable Files
lt: SUID vykdomi failai

en: All Images
lt: Visi paveikslėliai

en: All Video
lt: Visi video

en: All Sounds
lt: Visi garsai

en: Name/&Location
lt: Failas/&Vieta

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
lt: &Turinys

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
lt: <qt>Ieškoti specifiniuose failų komentaruose ar meta informacijoje <br />Keletas pavyzdžių:<br /><ul><li><b>Muzikiniai failai (mp3...)</b> id3 meta informacijoje ieškoti dainos, albumo pavadinimo</li><li><b>Paveikslėliai (png...)</b> Ieškoti paveikslėlių, turinčių nurodytą skiriamąją raišką, komentarą...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
lt: <qt>Jei nurodyta, ieškoti tik šiame lauke<br /><ul><li><b>Muzikiniai failai (mp3...)</b> Tai gali būti pavadinimas, albumas</li><li><b>Paveikslėliai (png...)</b> Ieškoti tik skiriamosios raiškos, bitų gylio...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
lt: Nepavyksta ieškoti trumpesniame, nei viena minutė, intervale.

en: The date is not valid.
lt: Data neteisinga.

en: Invalid date range.
lt: Blogas datos intervalas.

en: Unable to search dates in the future.
lt: Nepavyksta ieškoti pagal ateities datas.

en: Size is too big. Set maximum size value?
lt: Dydis pernelyg didelis... Nustatyti didžiausio dydžio reikšmę?

en: Error
lt: Klaida

en: Set
lt: Nustatyti

en: Do Not Set
lt: Nenustatyti

[ctx: during the previous minute(s)/hour(s)/...; dynamic context 'type': 'i' minutes, 'h' hours, 'd' days, 'm' months, 'y' years]
en: &during the previous | &during the previous
lt[0]: &per praėjusią
lt[1]: &per praėjusias
lt[2]: &per praėjusias
lt[3]: &per praėjusią

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: minute | minutes
lt[0]: minutę
lt[1]: minutes
lt[2]: minučių
lt[3]: minutę

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: hour | hours
lt[0]: valandą
lt[1]: valandas
lt[2]: valandų
lt[3]: valandą

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: day | days
lt[0]: dieną
lt[1]: dienas
lt[2]: dienų
lt[3]: dieną

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: month | months
lt[0]: mėnesį
lt[1]: mėnesius
lt[2]: mėnesių
lt[3]: mėnesį

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: year | years
lt[0]: metus
lt[1]: metus
lt[2]: metų
lt[3]: metus

[ctx: @title:window]
en: Error while using locate
lt: Klaida naudojant lokalę

en: KFind
lt: K paieška

en: KDE file find utility
lt: KDE failų paieškos pagalbinė programa

en: (c) 1998-2021, The KDE Developers
lt: (c) 1998-2021, KDE programuotojai

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: UI Design & more search options
lt: Naudotojo sąsaja ir daugiau paieškos parinkčių

en: UI Design
lt: Naudotojo sąsaja

en: Path(s) to search
lt: Kelias(-iai), kur ieškoti
