kfindpart - en to lv translation catalogue (95 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
lv: Atrodiet datnes/mapes

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
lv: Gaida.

note: i18n as below
en: 0 items found
lv: Nekas nav atrasts

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Canceled.
lv: Atcelts.

en: Error.
lv: Kļūda.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
lv: Norādiet absolūto ceļu „Meklēšanas vieta“ laukā.

en: Could not find the specified folder.
lv: Nevar atrast norādīto mapi.

en: one item found | %1 items found
lv[0]: atrasts %1 vienums
lv[1]: atrasti %1 vienums
lv[2]: atrasts %1 vienumu

en: Read-write
lv: Lasīt un rakstīt

en: Read-only
lv: Tikai lasīt

en: Write-only
lv: Tikai rakstīt

en: Inaccessible
lv: Nepieejams

[ctx: file name column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
lv: Apakšmapē

[ctx: file size column]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: modified date column]
en: Modified
lv: Mainīts

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
lv: Atļaujas

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
lv: Pirmā atbilstošā rinda

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
lv: Kopēt atrašanās vietu

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
lv: Šī darbība nokopēs pirmā atlasītā vienuma ceļu starpliktuvē.

en: &Open containing folder(s)
lv: A&tvērt mapi(es)

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Move to Trash
lv: Pārvietot uz &atkritni

[ctx: @title:window]
en: Save Results As
lv: Saglabāt rezultātus kā

en: Unable to save results.
lv: Neizdevās saglabāt rezultātus.

en: KFind Results File
lv: „KFind“ rezultātu datne

[ctx: %1=filename]
en: Results were saved to: %1
lv: Rezultāti ir saglabāti: %1

en: &Properties
lv: Ī&pašības

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
lv: &Nosaukums:

[ctx: @info:tooltip]
en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
lv: Varat lietot aizstājējzīmes un ';', lai atdalītu vairākus nosaukumus

[ctx: @label:textbox]
en: Look &in:
lv: &Meklēšanas vieta:

[ctx: @option:check]
en: Include &subfolders
lv: Ietvert &apakšmapes

[ctx: @option:check]
en: Case s&ensitive search
lv: R&eģistrjutīga meklēšana

en: &Browse...
lv: &Pārlūkot...

[ctx: @option:check]
en: &Use files index
lv: &Lietot datņu indeksu

[ctx: @option:check]
en: Show &hidden files
lv: Rādīt &slēptās datnes

en: <qt>Enter the filename you are looking for. <br />Alternatives may be separated by a semicolon ";".<br /><br />The filename may contain the following special characters:<ul><li><b>?</b> matches any single character</li><li><b>*</b> matches zero or more of any characters</li><li><b>[...]</b> matches any of the characters between the braces</li></ul><br />Example searches:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> finds all files ending with .kwd or .txt</li><li><b>go[dt]</b> finds god and got</li><li><b>Hel?o</b> finds all files that start with "Hel" and end with "o", having one character in between</li><li><b>My Document.kwd</b> finds a file of exactly that name</li></ul></qt>
lv: <qt>Ievadiet meklējamās datnes nosaukumu. <br />Alternatīvus variantus varat atdalīt ar semikolu „;“.<br /><br />Datnes nosaukums var saturēt šādus speciālos simbolus:<ul><li><b>?</b> atbilst jebkura viena rakstzīme</li><li><b>*</b> atbilst neviena vai vairākas rakstzīmes </li><li><b>[...]</b> atbilst jebkura no rakstzīmēm iekavās</li></ul><br />Meklēšanas piemēri:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> atrod visas datnes, kas beidzas ar .kwd vai .txt</li><li><b>au[gk]sts</b> atrod „augsts“ un „auksts“</li><li><b>Sve?ki</b> atrod visas datnes, kas sākas ar „Sve“ un beidzas ar „ki“, un satur tieši vienu rakstzīmi pa vidu</li><li><b>Mans dokuments.kwd</b> atrod datni ar tieši šādu nosaukumu</li></ul></qt>

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
lv: <qt> Šī iespēja ļauj izmantot datņu indeksu, kas veidots ar <i>slocate</i> rīku, lai paātrinātu meklēšanu. Neaizmirstiet laiku pa laikam atjaunot indeksu (lietojot <i>updatedb</i> komandu).</qt>

[ctx: @option:check]
en: Find all files created or &modified:
lv: Meklēt visas izveidotās vai &mainītās datnes:

[ctx: @option:radio]
en: &between
lv: &starp

[ctx: @label:textbox]
en: and
lv: un

[ctx: @label:textbox]
en: File &size is:
lv: Datnes i&zmērs ir:

[ctx: @label:textbox]
en: Files owned by &user:
lv: D&atnes īpašnieks ir:

[ctx: @label:textbox]
en: Owned by &group:
lv: Pieder &grupai:

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
lv: (nav)

en: At Least
lv: Vismaz

en: At Most
lv: Ne vairāk par

en: Equal To
lv: Vienāds ar

en: Byte | Bytes
lv[0]: Baits
lv[1]: Baiti
lv[2]: Baiti

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
lv: &Datnes tips:

[ctx: @label:textbox]
en: C&ontaining text:
lv: &Satur tekstu:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
lv: <qt>Ja norādīts, programma atradīs tikai tās datnes, kas satur šo tekstu. Ievērojiet, ka nav atbalstīti visi sarakstā esošie datņu tipi. Atbalstītie datņu tipi ir minēti dokumentācijā.</qt>

[ctx: @option:check]
en: Case s&ensitive
lv: &Reģistrjutīga meklēšana

[ctx: @option:check]
en: Include &binary files
lv: &Iekļaut binārās datnes

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
lv: <qt>Šī iespēja ļauj meklēt visās datnēs — pat tādās, kas parasti nesatur tekstu (piemēram programmas un attēli).</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
lv: &atslēgvārdu:

[ctx: @label:textbox]
en: Search &metainfo sections:
lv: &Meklēt metadatu sadaļās:

en: All Files & Folders
lv: Visas datnes un mapes

en: Files
lv: Datnes

en: Folders
lv: Mapes

en: Symbolic Links
lv: Simboliskās saites

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
lv: Speciālās datnes (ligzdas, ierīču datnes...)

en: Executable Files
lv: Izpildāmās datnes

en: SUID Executable Files
lv: SUID izpildāmās datnes

en: All Images
lv: Visi attēli

en: All Video
lv: Visi video

en: All Sounds
lv: Visas skaņas

en: Name/&Location
lv: Nosaukums/&vieta

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
lv: &Saturs

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
lv: <qt>Meklēt datņu komentāros/metainformācijā<br /> Daži piemēri:<br /><ul><li><b>Audio datnes (mp3...)</b> Meklēt id3 birkā dziesmas nosaukumu, albumu</li><li><b>Attēli (png...)</b> Meklēt attēlu ar noteiktu izšķirtspēju, komentāru...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
lv: <qt>Ja norādīts, meklēt tikai šajā laukā<br /><ul><li><b>Audio datnes (mp3...)</b> Šis var būt nosaukums, albums...</li><li><b>Attēli (png...)</b> Meklēt tikai izšķirtspēju, bitu dziļumu...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
lv: Nevar meklēt laika intervālā, kas īsāks par vienu minūti.

en: The date is not valid.
lv: Datums nav pareizs.

en: Invalid date range.
lv: Nepareizs datumu diapazons.

en: Unable to search dates in the future.
lv: Meklējamais datums ir nākotnē.

en: Size is too big. Set maximum size value?
lv: Izmērs ir par lielu. Iestatīt maksimālo izmēra vērtību?

en: Error
lv: Kļūda

en: Set
lv: Iestatīt

en: Do Not Set
lv: Neiestatīt

[ctx: during the previous minute(s)/hour(s)/...; dynamic context 'type': 'i' minutes, 'h' hours, 'd' days, 'm' months, 'y' years]
en: &during the previous | &during the previous
lv[0]: pē&dējā
lv[1]: &pēdējās|/|$[by-context type 'i|h|d' '&pēdējās' 'm|y' '&pēdējos']
lv[2]: &pēdējās

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: minute | minutes
lv[0]: minūtē
lv[1]: minūtēs
lv[2]: minūtēs

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: hour | hours
lv[0]: stundā
lv[1]: stundās
lv[2]: stundās

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: day | days
lv[0]: dienā
lv[1]: dienās
lv[2]: dienās

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: month | months
lv[0]: mēnesī
lv[1]: mēnešos
lv[2]: mēnešos

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: year | years
lv[0]: gadā
lv[1]: gados
lv[2]: gados

[ctx: @title:window]
en: Error while using locate
lv: Kļūda, izmantojot „locate“

en: KDE file find utility
lv: KDE datņu meklēšanas rīks

en: (c) 1998-2021, The KDE Developers
lv: (c) 1998–2021, KDE izstrādātāji

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: UI Design & more search options
lv: Saskarnes dizains un vairāk meklēšanas opciju

en: UI Design
lv: Saskarnes dizains

en: Path(s) to search
lv: Meklēšanas ceļš(-i)
