kfindpart - en to ne translation catalogue (75 entries)

en: Searching...
ne: खोजी हुँदैछ...

en: Error.
ne: त्रुटि ।

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
ne: कृपया "भित्र हेर्नुहोस्" बाकसमा एउटा सापेक्षिक मार्ग निर्दिष्ट गर्नुहोस् ।

en: Could not find the specified folder.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डर फेला पार्न सकेन ।

en: Read-write
ne: पढ्नुहोस्-लेख्नुहोस्

en: Read-only
ne: पढ्ने मात्र

en: Write-only
ne: लेख्ने मात्र

en: Inaccessible
ne: पहुँचयोग्य नभएको

en: Unable to save results.
ne: नतिजा बचत गर्न अक्षम

en: KFind Results File
ne: केडीई फेला पार्ने नतिजा फाइल

en: &Properties
ne: गुण

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
ne: तपाईँ बहुविध नामहरू छुट्याउनका लागि मिल्दो वाइल्डकार्ड र ";" प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ

en: Look &in:
ne: यसमा हेर्नुहोस्:

en: Include &subfolders
ne: सहायक फोल्डरहरू समावेश गर्नुहोस्

en: Case s&ensitive search
ne: केस संवेदनशील खोजी

en: &Browse...
ne: ब्राउज...

en: &Use files index
ne: फाइलको अनुक्रमणिका प्रयोग गर्नुहोस्

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
ne: <qt>खोजीको गति बढाउन <i>slocate</i> प्याकेज द्वारा सिर्जना गरिएको फाइल अनुक्रमणिका प्रयोग गर्न यसले तपाईँलाई रोक्दछ; (<i>updatedb</i>प्रयोग गरेर) समय समयमा अनुक्रमणिका अद्यावधिक गर्न सम्झनुहोस् ।</qt>

en: Find all files created or &modified:
ne: सिर्जना गरिएको वा परिमार्जन गरिएको सबै फाइलहरू फेला पार्नुहोस्:

en: &between
ne: बीचमा

en: and
ne: र

en: File &size is:
ne: फाइल साइज निम्न छन्:

en: Files owned by &user:
ne: प्रयोगकर्ताद्वारा ग्रहण गरिएको फाइल:

en: Owned by &group:
ne: समूहद्वारा ग्रहण गरिएको:

en: At Least
ne: कम्तिमा

en: At Most
ne: बढीमा

en: Equal To
ne: बराबर

en: C&ontaining text:
ne: पाठ समाविष्ट गर्दा:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
ne: <qt> यदि निर्दिष्ट गरिएको छ भने, यो पाठ समाविष्ट गरेको फाइलहरू मात्र फेला पर्नेछन् । सूचीमा भएको सबै प्रकारका फाइलहरू समर्थित हुदैन भन्ने याद राख्नुहोस् । कृपया समर्थित फाइल प्रकारको सूचीका लागि मिसिलिकरणमा सन्दर्भ गर्नुहोस् ।</qt>

en: Case s&ensitive
ne: केस संवेदनशील

en: Include &binary files
ne: बाइनरी फाइल समावेश गर्नुहोस्

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
ne: <qt> यसले कुनै प्रकारको, (उदाहरणका लागि कार्यक्रम फाइल र छवि) समावेश नगर्ने फाइल खोजी गर्न दिन्छ ।</qt>

en: Search &metainfo sections:
ne: मेटासूचना सेक्सन खोजी गर्नुहोस्:

en: All Files & Folders
ne: सबै फाइल र फोल्डर

en: Files
ne: फाइल

en: Folders
ne: फोल्डर

en: Symbolic Links
ne: साङ्केतिक लिङ्क

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
ne: विशेष फाइल (सकेट, यन्त्र फाइल, ...)

en: Executable Files
ne: कार्यान्वयन योग्य फाइल

en: SUID Executable Files
ne: सुइड कार्यान्वयन योग्य फाइल

en: All Images
ne: सबै छवि

en: All Video
ne: सबै भिडियो

en: All Sounds
ne: सबै ध्वनि

en: Name/&Location
ne: नाम/स्थान

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
ne: <qt>फाइलको विशेष टिप्पणी/मेटासूचना भित्र खोजी गर्नुहोस्<br />यी केही उदाहरणहरू हुन्:<br /><ul><li><b>अडियो फाइल (mp3...)</b> विषयका लागि id3 ट्यागमा खोजी गर्नुहोस्, एउटा एल्बम</li><li><b>छवि (png...)</b> विशेष रिजोल्युशनसँग छवि खोजी गर्नुहोस्, टिप्पणी...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
ne: <qt>यदि निर्दिष्ट गरिएको छ भने, यो फिल्डमा मात्र खोजी गर्नुहोस्<br /><ul><li><b>अडियो फाइल (mp3...)</b> यो विषय, एल्बम हुन सक्छ...</li><li><b>छवि (png...)</b> रिजोल्युसनमा मात्र खोजी गर्नुहोस्, Bitdepth...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
ne: मिनेट भन्दा कम अवधिमा खोजी गर्न अक्षम

en: The date is not valid.
ne: मिति वैध छैन ।

en: Invalid date range.
ne: अवैध डेटा दायरा ।

en: Unable to search dates in the future.
ne: भविष्यमा मिति खोजी गर्न अक्षम ।

en: Size is too big. Set maximum size value?
ne: आकार अति ठूलो छ । अधिक्तम साइज मान सेट गर्नुहुन्छ ?

en: Error
ne: त्रुटि

en: Set
ne: सेट गर्नुहोस्

en: Do Not Set
ne: सेट नगर्नुहोस्

en: KFind
ne: केडीई फेला पार्ने

en: KDE file find utility
ne: केडीई फाइल फेला पार्ने युटिलिटी

en: Current Maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Eric Coquelle
ne: इरिक कोक्युले

en: Mark W. Webb
ne: मार्क डब्लु. वेब

en: Developer
ne: विकासकर्ता

en: Beppe Grimaldi
ne: बिपे ग्रिमाल्डी

en: UI Design & more search options
ne: यूआई डिजाइन र अरू धेरै खोजी विकल्प

en: Martin Hartig
ne: मार्टिन हार्टिग

en: Stephan Kulow
ne: स्टेफेन कुलो

en: Mario Weilguni
ne: मारियो वेइलगुनी

en: Alex Zepeda
ne: एलेक्स जेपेडा

en: Harri Porten
ne: ह्यारी पोर्टेन

en: Dima Rogozin
ne: डिमा रोगोजिन

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन पीफियफर

en: Hans Petter Bieker
ne: ह्यान्स पिटर बियकर

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: UI Design
ne: यूआई डिजाइन

en: Alexander Neundorf
ne: अलेक्जेन्डर नेउनडोर्फ

en: Clarence Dang
ne: क्ल्यारेन्स डान्ङ

en: Path(s) to search
ne: खोजी गर्नका लागि मार्ग
