kfindpart - en to nl translation catalogue (94 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
nl: Bestanden/mappen zoeken

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
nl: Doet niets.

note: i18n as below
en: 0 items found
nl: 0 items gevonden

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: Canceled.
nl: Geannuleerd.

en: Error.
nl: Fout.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
nl: Specificeer een absoluut pad in het vak "Zoeken in".

en: Could not find the specified folder.
nl: De opgegeven map is niet gevonden.

en: one item found | %1 items found
nl[0]: één item gevonden
nl[1]: %1 items gevonden

en: Read-write
nl: Lezen/schrijven

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Write-only
nl: Alleen-schrijven

en: Inaccessible
nl: Ontoegankelijk

[ctx: file name column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
nl: In submap

[ctx: file size column]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: modified date column]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
nl: Toegangsrechten

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
nl: Eerste overeenkomende regel

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
nl: Locatie kopiëren

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
nl: Dit zal het pad van het eerst geselecteerde item kopiëren in het klembord.

en: &Open containing folder(s)
nl: &Open de map(pen) waarin het zich bevindt

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Move to Trash
nl: &Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @title:window]
en: Save Results As
nl: Resultaten opslaan als

en: Unable to save results.
nl: De resultaten konden niet worden opgeslagen.

en: KFind Results File
nl: KFind resultatenbestand

[ctx: %1=filename]
en: Results were saved to: %1
nl: De resultaten zijn opslagen in: %1

en: &Properties
nl: &Eigenschappen

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
nl: Ge&naamd:

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
nl: U kunt gebruik maken van jokertekens en ";" voor het scheiden van meerdere termen

en: Look &in:
nl: Zoeken &in:

en: Include &subfolders
nl: Inclusief &submappen

en: Case s&ensitive search
nl: Hoofdl&ettergevoelig zoeken

en: &Browse...
nl: &Bladeren...

en: &Use files index
nl: Bestandenindex gebr&uiken

en: Show &hidden files
nl: Ver&borgen bestanden tonen

en: <qt>Enter the filename you are looking for. <br />Alternatives may be separated by a semicolon ";".<br /><br />The filename may contain the following special characters:<ul><li><b>?</b> matches any single character</li><li><b>*</b> matches zero or more of any characters</li><li><b>[...]</b> matches any of the characters between the braces</li></ul><br />Example searches:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> finds all files ending with .kwd or .txt</li><li><b>go[dt]</b> finds god and got</li><li><b>Hel?o</b> finds all files that start with "Hel" and end with "o", having one character in between</li><li><b>My Document.kwd</b> finds a file of exactly that name</li></ul></qt>
nl: <qt>Voer de naam in van het bestand waarnaar u zoekt. <br />Alternatieven mogen worden gescheiden door een puntkomma ";". <br /> <br />De bestandsnaam mag de volgende plaatshouders bevatten: <ul> <li><b>?</b> komt overeen met elk enkelvoudig teken</li><li><b>*</b> komt overeen met nul of meer van elk teken</li><li><b>[...]</b> komt overeen met een van de tekens binnen de blokhaakjes</li></ul><br />Voorbeelden: <ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> vindt alle bestanden die eindigen op .kwd of .txt</li><li><b>Linu[xs]</b> vindt Linux en Linus</li><li><b>Hal?o</b> vindt alle bestanden die beginnen met "Hal" en eindigen op "o", met één teken ertussen.</li> <li><b>Mijn document.kwd</b> vindt alle bestanden die exact die naam dragen</li></ul></qt>

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
nl: <qt>Dit zorgt er voor dat u de bestandenindex die is aangemaakt door <i>slocate</i> kunt gebruiken. Vergeet niet om van tijd tot tijd de index te actualiseren via <i>updatedb</i>.</qt>

en: Find all files created or &modified:
nl: Zoek alle bestanden, aange&maakt of bewerkt:

en: &between
nl: &tussen

en: and
nl: en

en: File &size is:
nl: &Grootte is:

en: Files owned by &user:
nl: Bestanden eigendom van gebr&uiker:

en: Owned by &group:
nl: Eigendom van &groep:

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
nl: (geen)

en: At Least
nl: Tenminste

en: At Most
nl: Ten hoogste

en: Equal To
nl: Gelijk aan

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
nl: Bestands&type:

en: C&ontaining text:
nl: &Met de tekst:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
nl: <qt> Indien opgegeven zullen alleen bestanden die deze tekst bevatten worden gevonden. Opmerking: niet alle bestandstypen uit bovenstaande lijst worden ondersteund. Kijk in de documentatie voor een lijst met ondersteunde bestandstypen.</qt>

en: Case s&ensitive
nl: Hoofdl&ettergevoelig

en: Include &binary files
nl: Inclusief &binaire bestanden

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
nl: <qt> Dit zorgt er voor dat u in elk type bestand kunt zoeken, ook de bestanden die doorgaans geen tekst bevatten (bijv. programmabestanden en afbeeldingen).</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
nl: naa&r:

en: Search &metainfo sections:
nl: Zoeken in &metainfo-secties:

en: All Files & Folders
nl: Alle bestanden en mappen

en: Files
nl: Bestanden

en: Folders
nl: Mappen

en: Symbolic Links
nl: Symbolische koppelingen

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
nl: Speciale bestanden (poorten, apparaatbestanden...)

en: Executable Files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: SUID Executable Files
nl: SUID-uitvoerbare bestanden

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: All Video
nl: Alle videobestanden

en: All Sounds
nl: Alle geluidsbestanden

en: Name/&Location
nl: Naam/&locatie

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
nl: I&nhoud

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
nl: <qt>Zoek binnen specifieke commentaren/meta-info van bestanden <br />Hier zijn enkele voorbeelden: <br /> <ul> <li><b>Audio-bestanden (mp3...)</b> zoek in de id3-tag naar een titel, een album, .. </li> <li><b>Afbeeldingen (png...)</b> zoek naar bestanden met een bepaalde resolutie, commentaar, ...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
nl: <qt>Wanneer opgegeven, zoek alleen in dit veld<br /> <ul> <li><b>Audio-bestanden (mp3...)</b> dit kan de titel zijn, het album...</li> <li><b>Afbeeldingen (png...)</b> zoek alleen in de resolutie, bitdiepte...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
nl: Er kan niet binnen een periode die nog geen hele minuut duurt gezocht worden.

en: The date is not valid.
nl: De datum is ongeldig.

en: Invalid date range.
nl: Ongeldig datumbereik.

en: Unable to search dates in the future.
nl: Er kan niet in de toekomst worden gezocht.

en: Size is too big. Set maximum size value?
nl: Afmeting is te groot. Wilt u deze op de maximumwaarde zetten?

en: Error
nl: Fout

en: Set
nl: Zetten

en: Do Not Set
nl: Niet zetten

[ctx: during the previous minute(s)/hour(s)/...; dynamic context 'type': 'i' minutes, 'h' hours, 'd' days, 'm' months, 'y' years]
en: &during the previous | &during the previous
nl[0]: ge&durende de afgelopen
nl[1]: ge&durende de afgelopen

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: year | years
nl[0]: jaar
nl[1]: jaren

[ctx: @title:window]
en: Error while using locate
nl: Fout bij het gebruiken van locate

en: KDE file find utility
nl: KDE-zoekprogramma

en: (c) 1998-2021, The KDE Developers
nl: (c) 1998-2021, de KDE-ontwikkelaars

en: Current Maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Former Maintainer
nl: Voormalige onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: UI Design & more search options
nl: UI ontwerp en meer zoek mogelijkheden

en: UI Design
nl: UI ontwerp

en: Path(s) to search
nl: Zoekpad(en)
