kfindpart - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Searching...
oc: Recèrca...

en: Read-only
oc: Lectura sola

en: &Properties
oc: &Propietats

en: &Browse...
oc: &Examinar...

en: and
oc: e

en: KiB
oc: ko

en: MiB
oc: Mo

en: GiB
oc: Go

en: Files
oc: Fichièrs

en: Folders
oc: Repertòris

en: Executable Files
oc: Fichièrs executables

en: All Images
oc: Totes los imatges

en: Set
oc: Definir

en: Current Maintainer
oc: Manteneire actual

en: Developer
oc: Desvolopaire
