kfindpart - en to se translation catalogue (37 entries)

en: Searching...
se: Ohcamin …

en: Error.
se: Meattáhus.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
se: Čális ollislaš bálgá «Oza dáppe» giettis.

en: Could not find the specified folder.
se: Ii gávdnan máhpa.

en: Read-write
se: Lohkan/čállin

en: Read-only
se: Dušše logahahtti

en: Write-only
se: Dušše čálihahtti

en: Inaccessible
se: Ii beasa

en: Unable to save results.
se: Ii lean vejolaš vurket bohtosiid.

en: KFind Results File
se: KFind-boađusfiila

en: &Properties
se: &Iešvuođat

en: &Browse...
se: &Bláđđe …

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
se: <qt>Dát diktá du geavahit fiilalisttu <i>slocate</i> páhkas, vai ohcan manná jođáneabbut. Ale vajálduhte ođasmahttit listtu duollet dálle (<i>updatedb</i> gohččumiin).</qt>

en: At Least
se: Unnimus

en: At Most
se: Eanemus

en: Equal To
se: Ovttamađe

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
se: <qt> Dás sáhtát válljet jos hálidat ohcat dušše fiillat gos dát teaksta gávdno. Fuomáš ahte it sáhte geavahit buot fiilašlájaid listtus dás bajábealde. Veahkketeavsttas gávnnat listu daid fiillain maid sáhtát geavahit dás.</qt>

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
se: <qt>Dás sáhtát ohcat buot lágán fiillain, vaikkoge dain dábálaččat ii leat teaksta (nugo prográmmafiillat dahje govat).</qt>

en: All Files & Folders
se: Buot fiillaid ja máhpaid

en: Folders
se: Máhpat

en: Symbolic Links
se: Symbolalaš liŋkkat

en: Executable Files
se: Vuojehahtti fiillat

en: SUID Executable Files
se: SUID-vuojehahtti fiillat

en: All Images
se: Buot govat

en: All Video
se: Buot videoat

en: All Sounds
se: Buot jienat

en: Name/&Location
se: Namma/&Báiki

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
se: Ii sáhte ohcat bottas mii lea unnit go minuhtta.

en: The date is not valid.
se: Dáhton ii gusto

en: Invalid date range.
se: Gustohis dáhtongaska

en: Unable to search dates in the future.
se: Ii sáhte ohcat dáhtonat boahtteáiggis.

en: KDE file find utility
se: KDE fiilaohcanreaidu

en: Current Maintainer
se: Dálá mátasdoalli

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: UI Design & more search options
se: UI (Geavahanlakta) hápmen ja eanet ohcanmolssaeavttut

en: UI Design
se: UI (geavahanlakta) hápmen

en: Path(s) to search
se: Bálgá(id) maid ohcat.
