kfindpart - en to uz translation catalogue (45 entries)

en: Searching...
uz: Qidirilmoqda...

en: Error.
uz: Xato.

en: Could not find the specified folder.
uz: Koʻrsatilgan jild topilmadi.

en: Read-write
uz: Oʻqish-yozish

en: Read-only
uz: Faqat oʻqishga

en: Write-only
uz: Faqat yozishga

en: Inaccessible
uz: Murojaat qilib boʻlmaydi

en: Unable to save results.
uz: Natijalarni saqlab boʻlmadi.

en: KFind Results File
uz: KFind natijalar fayli

en: &Properties
uz: Xossa&lari

en: Look &in:
uz: &Qaerda:

en: Include &subfolders
uz: Quyi &jildlarda

en: Case s&ensitive search
uz: &Katta-kichik harfni farqlash

en: &Browse...
uz: &Tanlash

en: Find all files created or &modified:
uz: Quyidagi vaqtda yara&tilgan yoki oʻzgartirilgan hamma fayllarni qidirish:

en: &between
uz: &oraligʻda

en: and
uz: va

en: File &size is:
uz: &Faylning hajmi:

en: Files owned by &user:
uz: Faylning &egasi:

en: Owned by &group:
uz: &Gruhga tegishli:

en: At Least
uz: Kamida

en: At Most
uz: Koʻpida

en: Equal To
uz: Teng

en: C&ontaining text:
uz: Matndan &iborat:

en: Case s&ensitive
uz: &Katta-kichik harfni farqlash

en: Include &binary files
uz: &Binar fayllar

en: Search &metainfo sections:
uz: &Meta-maʼlumot:

en: All Files & Folders
uz: Hamma fayl va jildlar

en: Folders
uz: Jildlar

en: Symbolic Links
uz: Ramziy bogʻlar

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
uz: Maxsus fayllar (soket, uskuna fayli...)

en: Executable Files
uz: Bajarib boʻladigan fayllar

en: SUID Executable Files
uz: SUID bajarib boʻladigan fayllar

en: All Images
uz: Hamma rasmlar

en: All Video
uz: Hamma videolar

en: All Sounds
uz: Hamma tovushlar

en: Name/&Location
uz: Nomi/&Joyi

en: The date is not valid.
uz: Sana haqiqiy emas.

en: Invalid date range.
uz: Sananing chegarasi haqiqiy emas.

en: KDE file find utility
uz: KDE fayl qidirish uchun vosita

en: Current Maintainer
uz: Joriy taʼminlovchi

en: Developer
uz: Tuzuvchi

en: UI Design & more search options
uz: Grafik dizayn va koʻproq qidiruv parametrlari

en: UI Design
uz: Grafik dizayn

en: Path(s) to search
uz: Qidirish uchun yoʻl(lar)
