kfindpart - en to uz@cyrillic translation catalogue (45 entries)

en: Searching...
uz@cyrillic: Қидирилмоқда...

en: Error.
uz@cyrillic: Хато.

en: Could not find the specified folder.
uz@cyrillic: Кўрсатилган жилд топилмади.

en: Read-write
uz@cyrillic: Ўқиш-ёзиш

en: Read-only
uz@cyrillic: Фақат ўқишга

en: Write-only
uz@cyrillic: Фақат ёзишга

en: Inaccessible
uz@cyrillic: Мурожаат қилиб бўлмайди

en: Unable to save results.
uz@cyrillic: Натижаларни сақлаб бўлмади.

en: KFind Results File
uz@cyrillic: KFind натижалар файли

en: &Properties
uz@cyrillic: Хосса&лари

en: Look &in:
uz@cyrillic: &Қаерда:

en: Include &subfolders
uz@cyrillic: Қуйи &жилдларда

en: Case s&ensitive search
uz@cyrillic: &Катта-кичик ҳарфни фарқлаш

en: &Browse...
uz@cyrillic: &Танлаш

en: Find all files created or &modified:
uz@cyrillic: Қуйидаги вақтда яра&тилган ёки ўзгартирилган ҳамма файлларни қидириш:

en: &between
uz@cyrillic: &оралиғда

en: and
uz@cyrillic: ва

en: File &size is:
uz@cyrillic: &Файлнинг ҳажми:

en: Files owned by &user:
uz@cyrillic: Файлнинг &эгаси:

en: Owned by &group:
uz@cyrillic: &Груҳга тегишли:

en: At Least
uz@cyrillic: Камида

en: At Most
uz@cyrillic: Кўпида

en: Equal To
uz@cyrillic: Тенг

en: C&ontaining text:
uz@cyrillic: Матндан &иборат:

en: Case s&ensitive
uz@cyrillic: &Катта-кичик ҳарфни фарқлаш

en: Include &binary files
uz@cyrillic: &Бинар файллар

en: Search &metainfo sections:
uz@cyrillic: &Мета-маълумот:

en: All Files & Folders
uz@cyrillic: Ҳамма файл ва жилдлар

en: Folders
uz@cyrillic: Жилдлар

en: Symbolic Links
uz@cyrillic: Рамзий боғлар

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
uz@cyrillic: Махсус файллар (сокет, ускуна файли...)

en: Executable Files
uz@cyrillic: Бажариб бўладиган файллар

en: SUID Executable Files
uz@cyrillic: SUID бажариб бўладиган файллар

en: All Images
uz@cyrillic: Ҳамма расмлар

en: All Video
uz@cyrillic: Ҳамма видеолар

en: All Sounds
uz@cyrillic: Ҳамма товушлар

en: Name/&Location
uz@cyrillic: Номи/&Жойи

en: The date is not valid.
uz@cyrillic: Сана ҳақиқий эмас.

en: Invalid date range.
uz@cyrillic: Сананинг чегараси ҳақиқий эмас.

en: KDE file find utility
uz@cyrillic: KDE файл қидириш учун восита

en: Current Maintainer
uz@cyrillic: Жорий таъминловчи

en: Developer
uz@cyrillic: Тузувчи

en: UI Design & more search options
uz@cyrillic: График дизайн ва кўпроқ қидирув параметрлари

en: UI Design
uz@cyrillic: График дизайн

en: Path(s) to search
uz@cyrillic: Қидириш учун йўл(лар)
