kfindpart - en to xh translation catalogue (33 entries)

en: Searching...
xh: Iyaphendla...

en: Error.
xh: Imposiso.

en: Read-write
xh: Fuda-bhala

en: Read-only
xh: Funda-kuphela

en: Write-only
xh: Bhala-kuphela

en: Inaccessible
xh: Ayinikezeleki

en: KFind Results File
xh: KFind Ifayile Yeziphumo

en: &Properties
xh: &Iimpahla

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
xh: Ungakwazi ukusebenzisa utelekiso lwe wildcard ne  ";" yokwahlula amagama amaninzi

en: Case s&ensitive search
xh: Uphendlo l&wetyala elinovakalelo

en: &Browse...
xh: &Khangela incwadi...

en: Find all files created or &modified:
xh: &Fumana zonke iifayile ezenziweyo okanye eziguqulwe kancinane:

en: &between
xh: &phakathi

en: and
xh: ne

en: File &size is:
xh: Ubungakanani &befayile ngu:

en: Files owned by &user:
xh: Ifayile &ezizezomsebenzisi:

en: Owned by &group:
xh: Umnini &liqela:

en: At Least
xh: Eyona incinci noko

en: At Most
xh: Eyona ininzi noko

en: Equal To
xh: Ilingana Ne

en: C&ontaining text:
xh: E&qulethe amagama abhaliweyo:

en: Case s&ensitive
xh: U&mzekelo onovakalelo

en: Search &metainfo sections:
xh: Khangela &eluguqulweni kolunye ulwimi:

en: Symbolic Links
xh: Amakhonkco Abonisa Okuthile

en: Executable Files
xh: Iifayile Eziphunyeziweyo

en: SUID Executable Files
xh: Iifayile Eziphunyeziweyo ze-SUID

en: Name/&Location
xh: Igama/&Indawo ekuyo

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
xh: Ayikwazi kuphendla kwixeshana elingaphantsi komzuzu.

en: Unable to search dates in the future.
xh: Ayinakuphendla imihla kwixesha elizayo.

en: Current Maintainer
xh: Umlondolozi Wangoku

en: Developer
xh: Umbhekisi phambili

en: UI Design & more search options
xh: UI Uyilo & iinketho ezininzi zophendlo

en: UI Design
xh: UI Uyilo
