kfloppy-1.1 - en to br translation catalogue (53 entries)

en: Floppy &drive:
br: Lenner &pladennig :

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
br: <qt>Dibabit unvez pladennig.</qt>

en: &Size:
br: &Ment :

en: Auto-Detect
br: Dinoiñ dre ardivink

en: 3.5" 1.44MB
br: 3.5" 1.44Mo

en: 3.5" 720KB
br: 3.5" 720Ko

en: 5.25" 1.2MB
br: 5.25" 1.2Mo

en: 5.25" 360KB
br: 5.25" 360Ko

en: F&ile system:
br: R&eizhiad restroù :

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
br: Kavet eo ar meziant mkdosfs

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant mkdosfs. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ evel MSDOS.

en: Program mke2fs found.
br: Kavet eo ar meziant mke2fs.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant mke2fs. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ evel ext2.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
br: Kavet eo ar meziant mkfs.minix

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant mkfs.minix. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ evel Minix.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
br: Kavet eo ar programm newfs_msdos.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant newfs_msdos. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ evel MSDOS.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
br: Kavet eo ar goulev newfs.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant newfs. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ evel UFS.

en: &Formatting
br: &Mentrezh

en: Q&uick format
br: Mentrezh &buan

en: Fu&ll format
br: Furmad &leun

en: Program fdformat found.
br: Kavet eo ar programm fdformat.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
br: N'eo ket <b>bet kavet</b> ar meziant fdformat. <b>N'eo ket possubl</b> furmadiñ leun.

en: Program dd found.
br: Kavet eo ar programm dd.

en: Volume la&bel:
br: A&nv al levrenn :

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
br: Pladennig KDE

en: &Format
br: &Furmadiñ

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
br: <qt>Klikit amañ evit loc'hañ ar furmadiñ.</qt>

en: KDE Floppy Formatter
br: Mentrezher pladennig KDE

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
br: N'hellan ket tizhout %1
    Bezit sur ez eus deus an drobarzhell, hag oc'h eus an aotre da skrivañ warni.

en: The program %1 terminated abnormally.
br: Echu direizh eo ar program %1.

en: Cannot find fdformat.
br: Ne m'eus ket gallet kavout fdformat.

en: Could not start fdformat.
br: N'em eus ket loc'hañ fdformat.

en: Error formatting track %1.
br: Fazi en ur furmadiñ ar roudenn %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
br: N'hellan ket tizhout ar pladennig pe an unvez pladennig
    Ensoc'hit ur pladennig mar plij ha bezit sur oc'h eus diuzet un unvez pladennig reizh.

en: Low-level formatting error at track %1.
br: Fazi en ur furmadiñ a-rez izel ar roudenn %1.

en: Low-level formatting error: %1
br: Fazi en ur furmadiñ a-rez izel : %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
br: Ac'hubet eo an drobarzhell.
    Divountit ar pladennig da gentañ marteze.

en: Cannot find dd.
br: Ne m'eus ket gallet kavout dd.

en: Could not start dd.
br: N'em eus ket loc'hañ dd.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
br: N'hellan ket kavout ur program evit krouiñ reizhiadoù restroù FAT.

en: Cannot start FAT format program.
br: N'em eus ket loc'hañ ar furmader FAT.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
br: Mountet eo ar bladennig.
    Divountit ar pladennig da gentañ.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
br: N'em eus ket gallet kavout ur program evit krouiñ reizhiadoù restroù UFS.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
br: N'em eus ket loc'hañ ar furmader UFS.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
br: N'hellan ket kavout ur program evit krouiñ reizhiadoù restroù ext2.

en: Cannot start ext2 format program.
br: N'em eus ket loc'hañ ar furmader ext2.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
br: N'hellan ket kavout ur program evit krouiñ reizhiadoù restroù Minix.

en: Cannot start Minix format program.
br: N'em eus ket loc'hañ ar furmader Minix.

en: KDE Floppy Disk Utility
br: Ostilh pladennig evit KDE

en: Author and former maintainer
br: Oberour && ratreer diaraok

en: Default device
br: Trobarzhell dre ziouer
