kfloppy - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Floppy &drive:
et: &Disketiseade:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
et: Esimene

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
et: Teine

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
et: <qt>Vali disketiseade.</qt>

en: &Size:
et: &Maht:

en: Auto-Detect
et: Automaatne tuvastamine

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
et: <qt>Siin saab valida disketi suuruse ja tiheduse.</qt>

en: F&ile system:
et: &Failisüsteem:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
et: KFloppy toetab Linuxis kolme failisüsteemi: MS-DOS, Ext2 ja Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
et: KFloppy toetab BSD-s kolme failisüsteemi: MS-DOS, UFS ja Ext2

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
et: Programm mkdosfs leitud.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
et: Programmi mkdosfs <b>ei leitud</b>. MSDOS-i vormindamine <b>pole võimalik</b>.

en: Program mke2fs found.
et: Programm mke2fs leitud.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
et: Programmi mke2fs <b>ei leitud</b>. Ext2 vormindamine <b>pole võimalik</b>.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
et: Programm mkfs.minix leitud.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
et: Programmi mkfs.minix <b>ei leitud</b>. Minixi vormindamine <b>pole võimalik</b>.

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
et: KFloppy toetab BSD-s kaht failisüsteemi: MS-DOS ja UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
et: Programm newfs_msdos leitud.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
et: Programmi newfs_msdos <b>ei leitud</b>. MSDOS-i vormindamine <b>pole võimalik</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
et: Programm newfs leitud.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
et: Programmi newfs <b>ei leitud</b>. UFS-i vormindamine <b>pole võimalik</b>.

en: &Formatting
et: &Vormindamine

en: Q&uick format
et: Kiirvormind&us

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
et: <qt>Kiirvorminduse korral luuakse ainult failisüsteem.</qt>

en: &Zero out and quick format
et: Kiirvormindus nullide&ga

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
et: <qt>Selle korral kustutatakse kõigepealt diskett seda nulle täis kirjutades ja seejärel luuakse failisüsteem.</qt>

en: Fu&ll format
et: Täie&lik vormindamine

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
et: Täielik vormindamine käib ka süvatasemel, selle korral kustutatakse disketilt kõik.

en: Program fdformat found.
et: Programm fdformat leitud.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
et: Programmi fdformat <b>ei leitud</b>. Täielik vormindamine <b>pole võimalik</b>.

en: Program dd found.
et: Programm dd leitud.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
et: Programmi dd <b>ei leitud</b>. Nullide kirjutamine <b>pole võimalik</b>.

en: &Verify integrity
et: &Kontrollimine

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
et: <qt>Selle märkimisel kontrollitakse disketti pärast vormindamist. Pane tähele, et täieliku vormindamise korral kontrollitakse disketti siis kaks korda.</qt>

en: Volume la&bel:
et: Peal&dis:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
et: <qt>Selle märkimisel saad anda disketile nime. Pane tähele, et Minix ei toeta pealdisi.</qt>

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
et: KDE diskett

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
et: <qt>See on disketi pealdis. MS-DOS-i piirangute tõttu saab see olla vaid 11 sümboli pikkune. Pane tähele, et Minix pealdisi ei toeta - sõltumata sellest, kas sa siia midagi kirjutad või mitte.</qt>

en: &Format
et: &Vorminda

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
et: <qt>Klõpsa siia vormindamise alustamiseks.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
et: <qt>See on olekuaken, kus näidatakse veateateid.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
et: <qt>Näitab vormindamise edenemist.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
et: KFloppy ei leidnud ühtegi failisüsteemide loomiseks mõeldud programmi. Veendu, et need oleksid süsteemis olemas.<br /><br />Logi:

en: KDE Floppy Formatter
et: KDE disketi vormindaja

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
et: BSD korral saab kasutaja määratud seadmes vormindada ainult UFS failisüsteemiga

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
et: <qt>Vormindamine hävitab kõik andmed seadmes<br/><b>%1</b><br/>(Palun kontrolli seadme nime õigsust.)<br/>Kas kindlasti jätkata?</qt>

en: Proceed?
et: Kas jätkata?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
et: Kasutaja määratud seadme täielik vormindamine ei ole võimalik.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
et: Vormindamine hävitab kõik kettal asuvad andmed.
    Kas kindlasti jätkata?

en: Unexpected drive number %1.
et: Ootamatu ketta number %1.

en: Unexpected density number %1.
et: Ootamatu tiheduse number %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
et: Ei leitud seadet ketta %1 ja tiheduse %2 jaoks.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
et: Seadmele %1 pole võimalik ligi pääseda.
    Kontrolli, kas seade on olemas ja kas sul on õigus sinna kirjutada.

en: The program %1 terminated with an error.
et: Programm %1 lõpetas veaga.

en: The program %1 terminated abnormally.
et: Programm %1 lõpetas ebanormaalselt.

en: Internal error: device not correctly defined.
et: Sisemine viga: seade pole korrektselt defineeritud.

en: Cannot find fdformat.
et: Programmi fdformat ei leitud.

en: Could not start fdformat.
et: Programmi fdformat pole võimalik käivitada.

en: Error formatting track %1.
et: Viga raja %1 vormindamisel.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
et: Disketile või disketiseadmele pole juurdepääsu.
    Palun aseta diskett seadmesse ja kontrolli, kas valisid õige disketiseadme.

en: Low-level formatting error at track %1.
et: Süvataseme viga raja %1 vormindamisel.

en: Low-level formatting error: %1
et: Süvataseme vormindamise viga: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
et: Seade on hõivatud.
    Vahest tuleks diskett kõigepealt lahutada.

en: Low-level format error: %1
et: Süvataseme vormindamise viga: %1

en: Cannot find dd.
et: Programmi dd ei leitud.

en: Could not start dd.
et: Programmi dd pole võimalik käivitada.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
et: Programmi FAT failisüsteemi loomiseks ei leitud.

en: Cannot start FAT format program.
et: FAT vormindamise programmi käivitamine nurjus.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
et: Diskett on ühendatud.
    Diskett tuleb kõigepealt lahutada.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
et: Programmi UFS failisüsteemi loomiseks ei leitud.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
et: UFS vormindamise programmi käivitamine nurjus.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
et: Programmi ext2 failisüsteemi loomiseks ei leitud.

en: Cannot start ext2 format program.
et: Ext2 vormindamise programmi käivitamine nurjus.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
et: Programmi Minixi failisüsteemi loomiseks ei leitud.

en: Cannot start Minix format program.
et: Minixi vormindamise programmi käivitamine nurjus.

en: KDE Floppy Disk Utility
et: KDE disketi tööriist

en: (c) 1997, Bernd Johannes Wuebben
    (c) 2001, Chris Howells
    (c) 2002, Adriaan de Groot
    (c) 2004, 2005, Nicolas Goutte
    (c) 2015, 2016, Wolfgang Bauer
et: (c) 1997: Bernd Johannes Wuebben
    (c) 2001: Chris Howells
    (c) 2002: Adriaan de Groot
    (c) 2004, 2005: Nicolas Goutte
    (c) 2015, 2016: Wolfgang Bauer

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
et: KFloppy aitab vormindada diskette sinu valitud failisüsteemiga.

en: Author and former maintainer
et: Autor ja endine hooldaja

en: User interface re-design
et: Kasutajaliidese kaasajastamine

en: Add BSD support
et: BSD toetuse lisamine

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
et: KFloppy töötab jälle KDE 3.4'ga

en: Port KFloppy to KF5
et: KFloppy portimine KF5 peale

en: Default device
et: Vaikimisi seade
