kfloppy - en to he translation catalogue (92 entries)

en: Floppy &drive:
he: כונן &תקליטונים:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
he: ראשי

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
he: משני

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
he: <qt>נא לבחור כונן תקליטונים.</qt>

en: &Size:
he: &גודל:

en: Auto-Detect
he: זיהוי־אוטומטי

en: 3.5" 1.44MB
he: 3.5 אינטש 1.44 מ״ב

en: 3.5" 720KB
he: 3.5 אינטש 720 ק״ב

en: 5.25" 1.2MB
he: 5.25 אינטש 1.2 מ״ב

en: 5.25" 360KB
he: 5.25 אינטש  360 ק״ב

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
he: <qt>מאפשר לך לבחור את גודל ויעד כונן התקליטורים</qt>

en: F&ile system:
he: מ&ערכת קבצים:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
he: התוכנה KFloppy תומכת בשלושה סוגי מערכות קבצים תחת לינוקס: MS-DOS,‏ Ext2 ו־Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
he: התוכנה KFloppy תומכת בשלושה סוגי מערכות קבצים תחת BSD‏: MS-DOS‏, UFS ו־Ext2

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
he: התוכנה mkdosfs נמצאה.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
he: התוכנה mkdosfs <b>לא נמצאה</b> .<b>אי אפשר</b> לאתחל ל־MSDOS.

en: Program mke2fs found.
he: התוכנה mke2fs נמצאה.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
he: התוכנה mke2fs <b>לא נמצאה</b> אתחול Ext2 <b>לא אפשרי</b>

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
he: התוכנה mkfs minix נמצאה.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
he: התוכנה mkfs minix <b>לא נמצאה</b> אתחול minix <b>לא אפשרי</b>

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
he: התוכנה KFloppy תומכת בשני פורמטים תחת BSD: MS-DOS and UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
he: התוכנה newfs_msdos נמצאה.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
he: התוכנה newfs_msdos <b>לא נמצאה</b> פרמוט MSDOS <b>לא אפשרי</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
he: התוכנה newfs נמצאה.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
he: התוכנה newfs <b>לא נמצאה</b> פרמוט UFS <b>לא אפשרי</b>.

en: &Formatting
he: &פרמווט

en: Q&uick format
he: איתחול &מהיר

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
he: <qt>אתחול מהיר זה רק מחיקה מהירה: זה רק יצור מערכת קבצים חדשה</qt>

en: &Zero out and quick format
he: מחק הכל ופרמט הכל

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
he: <qt>תחילה השמד את כל המידע שעל הכונן ולאחר מכן צור את מערכת הקבצים</qt>

en: Fu&ll format
he: איתחול מ&לא

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
he: אתחול מלא זה גם מחיקה מלאה וגם יצירת מערכת קבצים חדשה. זה ישמיד את כל המידע שעל הדיסק.

en: Program fdformat found.
he: התוכנה fdformat נמצאה.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
he: התוכנה fdformat <b>לא נמצאה</b> פרמוט מלא <b>מבוטל</b>.

en: Program dd found.
he: התוכנה dd נמצאה.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
he: התוכנית dd <b>לא נמצאה</b>. איפוס <b>מושבת</b>.

en: &Verify integrity
he: ודא &שלמות

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
he: <qt>נא לסמן כאן כדי שהתקליטון ייבדק לאחר האתחול. נא לשים לב שהתקליטוןייבדק פעמיים אם בחרת באתחול מלא.</qt>

en: Volume la&bel:
he: תווית &כרך:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
he: <qt>נא לסמן את זה כדי שתהיה תווית כרך לתקליטון שלך. נא לשים לב שב־Minix אין תמיכה בתוויות כלל.</qt>

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
he: <qt>זאת תווית הכרך. עקב מגבלה שלof MS-DOS אורך התווית יכול להגיע עד 11 תווים. נא לשים לב שב־Minix אין תמיכה בתוויות, כך שאין משמעות למה שייכתב כאן.</qt>

en: &Format
he: &אתחל

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
he: <qt>לחץ כאן להתחלת הפרמוט.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
he: <qt>זה חלון המצב בו מוצגות הודעות.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
he: <qt>הראה את תהליכי הפרמוט.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
he: KFloppy לא יכול למצוא אף אחת מהתוכניות הנחוצות ליצירת מערכת הקבצים; נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.<br /><br />יומן:

en: KDE Floppy Formatter
he: מאתחל התקליטונים של KDE

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
he: אתחול עם BSD של התקן שסופק על ידי המשתמש אפשרי רק עם UDF

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
he: <qt>אתחול ימחק את כל הנתונים שבהתקן:<br/><b>%1</b><br/>(נא לבדוק ששם ההתקן נכון.)<br/>להמשיך?</qt>

en: Proceed?
he: האם להמשיך?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
he: אתחול מלא של התקן שסופק על ידי המשתמש אינו אפשרי.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
he: האיתחול יביא למחיקת כל הנתונים שעל גבי התקליטון.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Unexpected drive number %1.
he: מספר מספר מפתיע: %1.

en: Unexpected density number %1.
he: מספר צפיפות מפתיע %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
he: אי אפשר למצוא התקן לכונן %1 ולצפיפות %2.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
he: אין אפשרות לגשת אל %1
    ודא שההתקן קיים ושיש לך הרשאות כתיבה אליו.

en: The program %1 terminated with an error.
he: התוכנית %1 נסגרה בגלל שגיאה.

en: The program %1 terminated abnormally.
he: התוכנית %1 נקטעה באופן חריג.

en: Internal error: device not correctly defined.
he: שגיאה פנימית: ההתקן לא מוגדר נכון.

en: Cannot find fdformat.
he: אין אפשרות למצוא את fdformat.

en: Could not start fdformat.
he: אין אפשרות להתחיל את fdformat.

en: Error formatting track %1.
he: שגיאה בפירמוט הקטע %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
he: אין אפשרות לגשת אל התקליטון או אל כונן התקליטונים.
    הכנס תקליטון לכונן וודא שבחרת כונן תקליטונים תקף.

en: Low-level formatting error at track %1.
he: שגיאת אתחול ברמה יסודית ברצועה %1.

en: Low-level formatting error: %1
he: שגיאת אתחול ברמה יסודית: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
he: ההתקן עסוק 
    אולי תעגן מחדש את כונן התקליטונים.

en: Low-level format error: %1
he: שגיאת אתחול ברמה יסודית: %1

en: Cannot find dd.
he: dd לא נמצא.

en: Could not start dd.
he: אי אפשר להפעיל את dd.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
he: לא נמצאה תוכנה שיוצרת מערכות קבצים מסוג FAT.

en: Cannot start FAT format program.
he: אי אפשר להפעיל את התוכנה שמאתחלת ל־FAT.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
he: התקליטון מעוגן. 
    צריך לנתק את עיגון התקליטון קודם.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
he: לא נמצא תוכנית ליצירת מערכות קבצים מסוג UFS.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
he: אי אפשר להפעיל את תוכנת הפרמוט ל־UFS.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
he: לא נמצאה תוכנה ליצירת מערכות קבצים מסוג ext2.

en: Cannot start ext2 format program.
he: אי אפשר להתחיל את תוכנית הפרמוט ל־ext2.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
he: אי אפשר ליצור את מערכת הקבצים Minix.

en: Cannot start Minix format program.
he: אי אפשר להפעיל את תוכנית הפרמוט Minix.

en: KDE Floppy Disk Utility
he: כלי התקליטונים של KDE

en: (c) 1997, Bernd Johannes Wuebben
    (c) 2001, Chris Howells
    (c) 2002, Adriaan de Groot
    (c) 2004, 2005, Nicolas Goutte
    (c) 2015, 2016, Wolfgang Bauer
he: ‏(c) 1997, ברנד יוהאנס ויבן
    ‏(c) 2001, כריס האוולס
    ‏(c) 2002, אדריאן דה גרוט
    ‏(c) 2004,‏ 2005, ניקולס גוטה
    ‏(c) 2015,‏ 2016, וולפגנג באואר

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
he: KFloppy מסייע לך לאתחל תקליטונים עם מערכות קבצים לבחירתך.

en: Bernd Johannes Wuebben
he: ברנד יוהאנס וויבן

en: Author and former maintainer
he: יוצר ומתחזק לשעבר

en: Chris Howells
he: כריס האוולס

en: User interface re-design
he: עיצוב מחדש של ממשק המשתמש

en: Adriaan de Groot
he: אדריאן דה גרוט

en: Add BSD support
he: הוספת תמיכה ב־BSD

en: Nicolas Goutte
he: ניקולס גוט

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
he: גרם ל־KFloppy לעבוד שוב ב־KDE 3.4

en: Wolfgang Bauer
he: וולפגנג באואר

en: Port KFloppy to KF5
he: הסבת KFloppy ל־KF5

en: Default device
he: התקן ברירת מחדל
