kfloppy 0 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: 3.5" 720KB
hr: 3.5" 720kB

en: 5.25" 360KB
hr: 5.25" 360kB

en: KDE Floppy Formatter
hr: KDE program za formatiranje disketa

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
hr: Ne mogu pristupiti %1
    Provjerite da uređaj postoji i da na njemuimate privilegije za pisanje.

en: Cannot find fdformat.
hr: Ne mogu naći fdformat.

en: Cannot start FAT format program.
hr: Ne mogu pokrenuti FAT format program.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
hr: Ne mogu načiniti datotečni ext2 sustav.

en: Cannot start ext2 format program.
hr: Ne mogu pokrenuti ext2 format program.

en: Add BSD support
hr: Dodaj podršku za BSD
