kfloppy - en to kk translation catalogue (86 entries)

en: Floppy &drive:
kk: &Дискжетегі:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
kk: Негізгі

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
kk: Қосалқы

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
kk: <qt>Дискжетекті таңдаңыз.</qt>

en: &Size:
kk: &Көлемі:

en: Auto-Detect
kk: Авто-анықтау

en: 3.5" 1.44MB
kk: 3.5" 1.44 Mб

en: 3.5" 720KB
kk: 3.5" 720 Kб

en: 5.25" 1.2MB
kk: 5.25" 1.2 Mб

en: 5.25" 360KB
kk: 5.25" 360 Kб

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
kk: <qt>Мұнда иілгіш дискінің көлемін және жазу тығыздығын таңдай аласыз.</qt>

en: F&ile system:
kk: Фа&йл жүйесі:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
kk: KFloppy Linux жүйесінде үш файл пішім түрін қолдайды: MS-DOS, Ext2, және Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
kk: KFloppy BSD жүесінде үш файл пішім түрін қолдайды: MS-DOS, UFS, және Ext2

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
kk: mkdosfs бағдарламасы табылды.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
kk: mkdosfs бағдарламасы <b>табылмады</b>. MSDOS пішімдеу <b>мүмкіндігі жоқ</b>.

en: Program mke2fs found.
kk: mke2fs бағдарламасы табылды.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
kk: mke2fs бағдарламасы <b>табылмады</b>. Ext2 пішімдеу <b>мүмкіндігі жоқ</b>

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
kk: mkfs.minix бағдарламасы табылды.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
kk: mkfs.minix бағдарламасы <b>табылмады</b>. Minix пішімдеу <b>мүмкіндігі жоқ</b>

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
kk: KFloppy BSD жүесінде екі файл пішім түрін қолдайды: MS-DOS және UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
kk: newfs_msdos бағдарламасы табылды.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
kk: newfs_msdos бағдарламасы <b>табылмады</b>. MSDOS пішімдеу <b>мүмкіндігі жоқ</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
kk: newfs бағдарламасы табылды.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
kk: newfs бағдарламасы <b>табылмады</b>. UFS пішімдеу <b>мүмкіндігі жоқ</b>.

en: &Formatting
kk: &Пішімдеу

en: Q&uick format
kk: &Тез пішімдеу

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
kk: <qt>Тез пішімдеу - тек жоғары деңгейдегі пішімдеу: ол файл жүйесін ғана құрады.</qt>

en: &Zero out and quick format
kk: &Тазалап тез пішімдеу

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
kk: <qt>Бұл алдымен дискетадағы жазуларды тазалап, файл жүйесін құрады.</qt>

en: Fu&ll format
kk: Т&олық пішімдеу

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
kk: Толық пішімдеу деген - төменгі және жоғары деңгейдегі пішімдеу. Ол бүкіл дискіні тазалап шығады.

en: Program fdformat found.
kk: fdformat бағдарламасы табылды.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
kk: fdformat бағдарламасы <b>табылмады</b>. Толық пішімдеу <b>болмайды</b>.

en: Program dd found.
kk: dd бағдарламасы табылды.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
kk: dd бағдарламасы <b>табылмады</b>. Тазалау <b>болмайды</b>.

en: &Verify integrity
kk: &Тұтастығы тексерілсін

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
kk: <qt>Пішімдеуден кейін дискета тексерілсін десеңіз оіы құсбелгісін қойыңыз. Егер толық пішімдеумен бірге таңдасаңыз, тексеру екі мәрте орындалады.</qt>

en: Volume la&bel:
kk: Дискетаның &белгісі:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
kk: <qt>Дискетаға белгі берем десеңіз, осы құсбелгіні қойыңыз. Minix дискетаның белгісін мүлдем қолдамайды.</qt>

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
kk: KDE floppy

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
kk: <qt>Бұл дискетаның белгісі. MS-DOS шектеуіне сәйкес бұл белгі 11 таңбадан аспайды. Minix, не жазсаңыз да, дискетаның белгісін мүлдем қолдамайды.</qt>

en: &Format
kk: &Пішімдеу

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
kk: <qt>Пішімдеуді бастау үшін басыңыз.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
kk: <qt>Бұл күй-жай терезесі, мұнда қателер туралы хабарлар жазылады.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
kk: <qt>Пішімдеу барысын көрсетеді.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
kk: KFloppy файл жүйесін құратын ешбір бағдарлама таба алмады; орнатылғанын тексеріңіз.<br /><br />Жазуы:

en: KDE Floppy Formatter
kk: KDE дискетаны пішімдеу

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
kk: BSD жүйесінде пайдаланушының құрылғысында тек UFS пішімдеу ғана болады

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
kk: <qt>Пішімдеу келесі құрылғыдағы барлық деректерді өшіреді:<br/><b>%1</b><br/> (Құрылғының дұрыс таңдалғанын тексеріңіз.)<br/>Жалғастырасыз ба?</qt>

en: Proceed?
kk: Жалғастырасыз ба?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
kk: Пайдаланушының құрылғысын толық пішімдеу мүмкін емес.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
kk: Пішімдеу дискідегі барлық деректерді өшіреді.
    Пішімдеуді қалайсыз ба?

en: Unexpected drive number %1.
kk: Күтпеген құрылғы нөмірі %1.

en: Unexpected density number %1.
kk: Күтпеген тығыздық нөмірі %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
kk: %1 құрылғысы (тығызыдығы %2) табылмады.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
kk: %1 дегенге қатынау жоқ
    Құрылғы және оған жазу құқығыңыз бар екенін тексеріңіз.

en: The program %1 terminated with an error.
kk: %1 бағдарламаның орындауы қатемен аяқталды.

en: The program %1 terminated abnormally.
kk: %1 бағдарламасы жаңылып аяқтады.

en: Internal error: device not correctly defined.
kk: Ішкі қате: құрылғы дұрыс анықталмаған.

en: Cannot find fdformat.
kk: fdformat табылмады.

en: Could not start fdformat.
kk: fdformat жегілмеді.

en: Error formatting track %1.
kk: %1-жолсызығын пішімдеу қатесі.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
kk: Иілгіш діскіне не дискжетегіне қатынау жоқ.
    Дискетаны керек дискжетегіне салыңыз.

en: Low-level formatting error at track %1.
kk: %1-жолсызығын төмен деңгейде пішімдеу қатесі.

en: Low-level formatting error: %1
kk: Төмен деңгейде пішімдеу қатесі: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
kk: Құрылғы бос емес.
    Алдымен дискетаны тіркеуден шығару керек болар.

en: Low-level format error: %1
kk: Төмен деңгейде пішім қатесі: %1

en: Cannot find dd.
kk: dd табылмады.

en: Could not start dd.
kk: dd жегілмеді.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
kk: FAT файл жүесін құратын бағдарлама табылмады.

en: Cannot start FAT format program.
kk: FAT пішімдеу бағдарламасы жегілмеді.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
kk: Дискета тіркеуде.
    Алдымен тіркеуден шығарыңыз.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
kk: UFS файл жүесін құратын бағдарлама табылмады.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
kk: UFS пішімдеу бағдарламасы жегілмеді.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
kk: ext2 файл жүесін құратын бағдарлама табылмады.

en: Cannot start ext2 format program.
kk: ext2 пішімдеу бағдарламасы жегілмеді.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
kk: Minix файл жүйесін құратын бағдарлама табылмады.

en: Cannot start Minix format program.
kk: Minix пішімдеу бағдарламасы жегілмеді.

en: KDE Floppy Disk Utility
kk: KDE иілгіш диск утилитасы

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
kk: KFloppy қалаған файл жүйеге бейім иілгіш дискін пішімдеп береді.

en: Author and former maintainer
kk: Авторы және бұрыyғы жетілдірушісі

en: User interface re-design
kk: Жаңа интерфейсін жобалауы

en: Add BSD support
kk: BSD қолдауын қосқан

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
kk: KFloppy бағдарламасын KDE 3.4 жүйесіне бейімдеген

en: Default device
kk: Әдетті құрылғы
