kfloppy - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Floppy &drive:
lt: Diskelių įrenginys:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
lt: Pagrindinis

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
lt: Šalutinis

en: &Size:
lt: &Dydis:

en: Auto-Detect
lt: Nustatyti automatiškai

en: F&ile system:
lt: Failų sistema:

en: &Formatting
lt: Formatuojama

en: Q&uick format
lt: &Greitas sužymėjimas

en: Fu&ll format
lt: P&ilnas sužymėjimas

en: Program dd found.
lt: Programa dd rasta.

en: &Verify integrity
lt: &Tikrinti vientisumą

en: &Format
lt: &Sužymėti

en: KDE Floppy Formatter
lt: KDE diskelių sužymėtojas

en: Proceed?
lt: Tęsti?

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
lt: Sužymėjimas ištrins visus duomenis diskelyje.
    Ar Jūs tikri, kad norite tęsti?

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
lt: Nėra prieigos %1
    Įsitikinkite, kad įrenginys yra ir, kad Jūs turite rašymo į jį teisę.

en: Cannot find fdformat.
lt: Nepavyko rasti fdformat.

en: Could not start fdformat.
lt: Nepavyko rasti fdformat.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
lt: Nepavyksta pasiekti diskelio arba diskelių įrenginio.
    Įdėkite diskelį ir įsitikinkite, kad nurodėte teisingą diskelių įrenginį.

en: User interface re-design
lt: Naudotojo sąsajos redizainas
