kfloppy - en to lv translation catalogue (82 entries)

en: Floppy &drive:
lv: &Diskešu ierīce:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
lv: Primārā

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
lv: Sekundārā

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
lv: <qt>Norādiet diskešu ierīci.</qt>

en: &Size:
lv: &Izmērs:

en: Auto-Detect
lv: Auto-noteikšana

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
lv: <qt>Ļauj norādīt disketes izmēru un blīvumu.</qt>

en: F&ile system:
lv: F&ailu sistēma:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
lv: KFloppy atbalsta trīs failu formātus zem Linux: MS-DOS, Ext2 un Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
lv: KFloppy atbalsta trīs failu formātus zem BSD: MS-DOS, UFS un Ext2

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
lv: Programma mkdosfs ir atrasta.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
lv: Programma mkdosfs <b>netika atrasta</b>. MSDOS formatēšana <b>nav pieejama</b>.

en: Program mke2fs found.
lv: Programma mke2fs atrasta.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
lv: Programma mke2fs <b>netika atrasta</b>. Ext2 formatēšana <b>nav pieejama</b>.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
lv: Programma mkfs.minix atrasta.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
lv: Programma mkfs.minix <b>netika atrasta</b>. Minix formatēšana <b>nav pieejama</b>.

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
lv: KFloppy atbalsta divus faila formātus zem BSD: MS-DOS un UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
lv: Programma newfs_msdos atrasta.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
lv: Programma newfs_msdos <b>netika atrasta</b>. MSDOS formatēšana <b>nav pieejama</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
lv: Programma newfs atrasta.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
lv: Programma newfs <b>netika atrasta</b>. UFS formatēšana <b>nav pieejama</b>.

en: &Formatting
lv: &Formatēšana

en: Q&uick format
lv: Ātra &formatēšana

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
lv: <qt>Ātrā formatēšana ir tikai augstā līmeņa formatēšana, kura izveido tikai failu sistēmu.</qt>

en: &Zero out and quick format
lv: &Nullēt un veikt ātro formatēšanu

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
lv: <qt>Sākumā izdzēš disketi sarakstot visur nulles, tad izveido failu sistēmu.</qt>

en: Fu&ll format
lv: Pi&lnā formatēšana

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
lv: Pilnā formatēšana ir zemā un augstā līmeņa formatēšana. Viss tiek dzēsts no disketes.

en: Program fdformat found.
lv: Programma fdformat atrasta.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
lv: Programma fdformat <b>netika atrasta</b>. Pilnā formatēšana <b>nav pieejama</b>.

en: Program dd found.
lv: Programma dd atrasta.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
lv: Programma dd <b>netika atrasta</b>. Nullēšana <b>nav pieejama</b>.

en: &Verify integrity
lv: Pār&baudīt integritāti

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
lv: <qt>Atzīmējiet, ja vēlaties, lai disketi pārbauda pēc formatēšanas. Atcerieties, ka diskete tiks pārbaudīta divas reizes, ja būsiet izvēlējies pilno formatēšanu.</qt>

en: Volume la&bel:
lv: Sējuma &etiķete:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
lv: <qt>Atzīmējiet, ja vēlaties etiķeti disketei. Atcerieties, ka Minix neatbalsta etiķetes.</qt>

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
lv: KDE diskete

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
lv: <qt>Šī ir sējuma etiķete. MS-DOS failu sistēmas ierobežojumu dēļ, garums etiķetei var būt 11 rakstzīmes. Atcerieties, ka Minix neatbalsta etiķetes, varat vadīt, ko vēlaties.</qt>

en: &Format
lv: &Formatēt

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
lv: <qt>Spiediet šeit, lai sāktu formatēšanu.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
lv: <qt>Statusa logs, attēlo kļūdu paziņojumus.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
lv: <qt>Rāda formatēšanas progresu.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
lv: KFloppy nevar atrast nevienu failu sistēmu izveidošanas programmu, lūdzu pārbaudiet savu installāciju.<br /><br />Žurnāls:

en: KDE Floppy Formatter
lv: KDE diskešu formatētājs

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
lv: Formatēšana ar BSD, uz lietotāja sniegto ierīci, ir iespējam tikai ar UFS

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
lv: <qt>Formatēšana izdzēsīs visus datus no ierīces: <br /><b>%1</b><br />(Lūdzu pārbaudiet ierīces nosaukuma pareizumu.)<br />Vai esat drošs, ka vēlaties turpināt?</qt>

en: Proceed?
lv: Turpināt?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
lv: Nav iespējams veikt pilnu formatēšanu lietotāja dotai ierīcei.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
lv: Formatēšana izdzēsīs visus datus no disketes.
    Vai vēlaties turpināt?

en: Unexpected drive number %1.
lv: Neparedzēts ierīces numurs %1.

en: Unexpected density number %1.
lv: Neparedzēts blīvuma numurs %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
lv: Nevar atrast ierīci %1 un blīvumu %2.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
lv: Nevar piekļūt %1
    Pārliecinieties ka ierīce eksistē, un ka jums ir rakstīšanas atļaujas.

en: The program %1 terminated with an error.
lv: Programma %1 izbeigta ar kļūdu.

en: The program %1 terminated abnormally.
lv: Programma %1 izgāja nepareizi.

en: Internal error: device not correctly defined.
lv: Iekšējā kļūda: ierīce nav pareizi definēta.

en: Cannot find fdformat.
lv: Nevaru atrast fdformat.

en: Could not start fdformat.
lv: Nevar palaist fdformat.

en: Error formatting track %1.
lv: Kļūda formatējot celiņu %1

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
lv: Nevar piekļūt disketei vai diskešu ierīcei.
    Lūdzu ievietojiet disketi un pārliecinieties, ka esat atlasījis pareizo diskešu ierīci.

en: Low-level formatting error at track %1.
lv: Zemā līmeņa formatēšana kļūda celiņā %1.

en: Low-level formatting error: %1
lv: Zemā līmeņa formatēšanas kļūda: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
lv: Ierīce aizņemta.
    Varbūt sākumā nomontējiet disketi.

en: Low-level format error: %1
lv: Zemā līmeņa formatēšanas kļūda: %1

en: Cannot find dd.
lv: Nevar atrast dd.

en: Could not start dd.
lv: Nevar palaist dd.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
lv: Nevar atrast programmu, lai izveidotu FAT failu sistēmu.

en: Cannot start FAT format program.
lv: Nevar palaist FAT formatēšanas programu.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
lv: Diskete ir montēta.
    Jums sākumā ir jāveic disketes nomontēšana.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
lv: Nevar atrast UFS failu sistēmas veidošanas programu.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
lv: Nevar palaist UFS formatēšanas programu.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
lv: Nevar atrast ext2 failu sistēmas veidošanas programu.

en: Cannot start ext2 format program.
lv: Nevar palaist ext2 formatēšanas programu.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
lv: Nevar atrast Minix failu sistēmas veidošanas programu.

en: Cannot start Minix format program.
lv: Nevar palaist Minix formatēšanas programu.

en: KDE Floppy Disk Utility
lv: KDE Diskešu utilīta

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
lv: KFloppy palīdz formatēt disketes uz jūsu izvēlēto failu sistēmu.

en: Author and former maintainer
lv: Autors un iepriekšējais uzturētājs

en: User interface re-design
lv: Lietotāja interfeisa pārstrāde

en: Add BSD support
lv: Pievienoja BSD atbalstu

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
lv: Lika KFloppy atkal strādāt zem KDE 3.4

en: Default device
lv: Noklusētā ierīce
