kfloppy - en to ne translation catalogue (83 entries)

en: Floppy &drive:
ne: फ्लपी ड्राइभ:

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
ne: <qt>फ्लपी ड्राइभ चयन गर्नुहोस्</qt>

en: &Size:
ne: साइज:

en: Auto-Detect
ne: स्वत: पत्ता लगाउनुहोस्

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
ne: <qt>यसले तपाईँलाई फ्लपी डिस्कको साइज र घनत्व चयन गर्न अनुमति दिन्छ ।</qt>

en: F&ile system:
ne: फाइल प्रणाली:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
ne: केडीई फ्लपी ले लिनक्स: अन्तर्गतको तीनवटा फाइल ढाँचा MS-DOS, Ext2 र Minix समर्थन गर्दछ

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
ne: केडीई फ्लपीले BSD: अन्तर्गतको तिनवटा फाइल ढाँचा MS-DOS, UFS र Ext2 समर्थन गर्दछ

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
ne: कार्यक्रम mkdosfs फेला पर्यो ।

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
ne: कार्यक्रम mkdosfs <b>फेला परेन</b> । MSDOS ढाँचा <b>उपलब्ध छैन</b> ।

en: Program mke2fs found.
ne: कार्यक्रम mke2fs फेला पर्यो ।

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
ne: कार्यक्रम mke2fs <b>फेला परेन </b>। Ext2 ढाँचा <b>उपलब्ध छैन </b>

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
ne: कार्यक्रम mkfs.minix फेला पर्यो ।

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
ne: कार्यक्रम mkfs.minix <b>फेला परेन</b> । Minix ढाँचा <b>उपलब्ध छैन</b>

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
ne: केडीई फ्लपीले BSD: अन्तर्गतको दुईवटा फाइल ढाँचा MS-DOS र UFS समर्थन गर्दछ

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
ne: कार्यक्रम newfs_msdos फेला पर्यो ।

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
ne: कार्यक्रम newfs_msdos <b>फेला परेन</b> । MSDOS ढाँचा <b>उपलब्ध छैन</b> ।

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
ne: कार्यक्रम newfs फेला परेन ।

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
ne: कार्यक्रम newfs <b>फेला परेन</b> । UFS ढाँचा <b>उपलब्ध छैन</b> ।

en: &Formatting
ne: ढाँचा

en: Q&uick format
ne: शीघ्र ढाँचा

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
ne: <qt>शीघ्र ढाँचा उच्च‍-स्तरको ढाँचा मात्र हो: यसले केबल फाइल प्रणाली सिर्जना गर्दछ ।</qt>

en: &Zero out and quick format
ne: जिरो आउट र शिघ्र ढाँचा

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
ne: <qt>यसले पहिले शून्य लेखेर फ्लपी मेट्दछ र त्यसपछि यसले फाइल प्रणाली सिर्जना गर्दछ ।</qt>

en: Fu&ll format
ne: पूरा ढाँचा

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
ne: पूरा ढाँचा न्यून-स्तर र उच्च-स्तर ढाँचा हो । यसले डिस्कमा सबैकुरा मेट्दछ ।

en: Program fdformat found.
ne: कार्यक्रम fdformat फेला पर्यो ।

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
ne: कार्यक्रम fdformat <b>फेला परेन</b>। पूरा ढाँचा <b>अक्षम पारिएको छ </b> ।

en: Program dd found.
ne: कार्यक्रम dd फेला पर्यो ।

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
ne: कार्यक्रम dd <b>फेला परेन </b> । जिरोइङ आउट <b>अक्षम पारियो</b> ।

en: &Verify integrity
ne: पूर्णता रुजु गर्नुहोस्

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
ne: <qt>यदि तपाईँले ढाँचाबद्धता पछि फ्लपी डिस्क जाँच गरियोस भन्ने चाहनुहुन्छ भने यो जाँच गर्नुहोस् । यदि तपाईँले पूरा ढाँचाबद्धता चयन गर्नुभएको छ भने फ्लपी जाँच दुई पटक गरिन्छ भन्ने कृपया याद राख्नुहोस् ।</qt>

en: Volume la&bel:
ne: भोल्युम लेबुल:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
ne: <qt>तपाईँको फ्लपीका लागि भोल्युम लेबुल चाहनुहुन्छ भने यसलाई जाँच गर्नुहोस् । Minix'ले सबै लेबुल समर्थन नगर्ने कुरा याद राख्नुहोस् ।</qt>

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
ne: केडीई फ्लपी

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
ne: <qt>यो भोल्युम लेबुलका लागि हो । MS-DOS को सीमाको कारणले गर्दा लेबुल ११ क्यारेक्टर लामो मात्र हुन सक्छ । तपाईँले यहाँ जे प्रविष्ट गरेपनि Minix ले लेबुल समर्थन गर्दैन भन्ने कुरा याद राख्नुहोस् ।</qt>

en: &Format
ne: ढाँचाबद्ध गर्नुहोस्

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
ne: <qt>ढाँचा सुरु गर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
ne: <qt>यो वस्तुस्थित सञ्झ्याल हो, जहाँ त्रुटि सन्देश प्रर्दशित हुन्छ ।</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
ne: <qt>ढाँचाको प्रगति देखाउँदछ ।</qt>

en: KDE Floppy Formatter
ne: केडीई फ्लपी ढाँचाकर्ता

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
ne: प्रयोगकर्ता दिइएको यन्त्रमा BSD सँगको ढाँचाबद्धता केबल UFS सँग मात्र सम्भव हुन्छ

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
ne: <qt>ढाँचाबद्ध गर्नाले यन्त्रबाट सबै डेटा मेटिन्छ:<br/><b>%1</b><br/>(कृपया तपाईँको यन्त्र नामको शुद्धता जाँच गर्नुहोस् ।)<br/>के तपाईँ अगाडि बढ्न निश्चित हुनुहुन्छ ?</qt>

en: Proceed?
ne: अगाडि बढ्नुहुन्छ ?

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
ne: ढाँचाबद्ध गर्दा डिस्कमा भएको सबै डेटा मेटिने छ ।
    तपाईँ अगाडि बढ्न निश्चित हुनु हुन्छ ?

en: Unexpected drive number %1.
ne: अनपेक्षित ड्राइभ नम्बर %1 ।

en: Unexpected density number %1.
ne: अनपेक्षित घनत्व नम्बर %1 ।

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
ne: %1 ड्राइभ र %2 घनत्वका लागि यन्त्र फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
ne: %1 पहुँच गर्न सकिँदैन
    यन्त्र अवस्थित भएको र तपाईँलाई य्यसाई लेख्ने अनुमति भएमा निश्चित गर्नुहोस् ।

en: The program %1 terminated with an error.
ne: %1 कार्यक्रम एउटा त्रुटिसँग बन्द भयो ।

en: The program %1 terminated abnormally.
ne: %1 कार्यक्रम असामान्य तरिकाले बन्द भयो ।

en: Internal error: device not correctly defined.
ne: आन्तरिक त्रुटि: यन्त्र राम्रोसँग परिभाषित गरिएको छैन ।

en: Cannot find fdformat.
ne: fdformat फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Could not start fdformat.
ne: fdformat सुरु गर्न सकिँदैन ।

en: Error formatting track %1.
ne: %1 ट्रयाक ढाँचा गर्दा त्रुटि ।

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
ne: फ्लपी वा फ्लपी ड्राइभमा पहुँच गर्न सकिँदैन ।
    फ्लपी घुसाउनुहोस् र तपाईँले वैध फ्लपी ड्राइभ चयन गरेको निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Low-level formatting error at track %1.
ne: %1 ट्रयाकमा न्यून-स्तरको ढाँचा त्रुटि ।

en: Low-level formatting error: %1
ne: न्यून-स्तरको ढाँचा त्रुटि: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
ne: यन्त्र व्यस्त ।
    सम्भवत तपाईँले फ्लपीलाई पहिला अनमाउन्ट गर्नु आवश्यक छ ।

en: Low-level format error: %1
ne: न्यून-स्तर ढाँचा त्रुटि: %1

en: Cannot find dd.
ne: dd फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Could not start dd.
ne: dd सुरु गर्न सकेन ।

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
ne: FAT फाइल प्रणाली सिर्जना गर्न कार्यक्रम फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Cannot start FAT format program.
ne: FAT ढाँचा कार्यक्रम सुरु गर्न सकिँदैन ।

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
ne: फ्लपी माउन्ट गरिएको छ ।
    तपाईँले पहिला फ्लपी अनमाउन्ट गर्नु आवश्यक छ ।

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
ne: UFS फाइल प्रणाली सिर्जना गर्न कार्यक्रम सिर्जना गर्न सकिँदैन ।

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
ne: UFS ढाँचा कार्यक्रम सुरु गर्न सकिँदैन ।

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
ne: ext2 फाइल प्रणाली सिर्जना गर्न कार्यक्रम फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Cannot start ext2 format program.
ne: ext2 ढाँचा कार्यक्रम सुरु गर्न सकिँदैन ।

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
ne: Minix फाइल प्रणाली सिर्जना गर्न कार्यक्रम फेला पार्न सकिँदैन ।

en: Cannot start Minix format program.
ne: Minix ढाँचा कार्यक्रम सुरु गर्न सकिँदैन ।

en: KFloppy
ne: केडीई फ्लपी

en: KDE Floppy Disk Utility
ne: केडीई फ्लपी डिस्क उपयोगिता

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
ne: केडीई फ्लपीले तपाईँको छनोटको फाइल प्रणालीसँग फ्लपीहरू ढाँचाबद्ध गर्न मद्दत गर्दछ ।

en: Bernd Johannes Wuebben
ne: बर्न्ड जोहान्नेस वुइब्बेन

en: Author and former maintainer
ne: लेखक र पूर्व मर्मतकर्ता

en: Chris Howells
ne: क्रिस होवेल्स्

en: User interface re-design
ne: प्रयोगकर्ता इन्टरफेस पुन: डिजाइन

en: Adriaan de Groot
ne: एड्रिआन डि ग्रूट

en: Add BSD support
ne: BSD समर्थन थप्नुहोस्

en: Nicolas Goutte
ne: निकोलास गोउट्टे

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
ne: केडीई फ्लपीलाई KDE 3.4 का लागि फेरि काम गर्ने बनाउनुहोस्

en: Default device
ne: पूर्वनिर्धारित यन्त्र
