kfloppy - en to nl translation catalogue (87 entries)

en: Floppy &drive:
nl: &Diskettestation:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
nl: Primair

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
nl: Secondair

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
nl: <qt>Selecteer het diskettestation.</qt>

en: &Size:
nl: &Grootte:

en: Auto-Detect
nl: Autodetecteren

en: 3.5" 1.44MB
nl: 3,5" 1,44MB

en: 3.5" 720KB
nl: 3,5" 720KB

en: 5.25" 1.2MB
nl: 5,25" 1,2MB

en: 5.25" 360KB
nl: 5,25" 360KB

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
nl: <qt>Hier kunt u de grootte en dichtheid van de diskette selecteren.</qt>

en: F&ile system:
nl: Bestandss&ysteem:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
nl: KFloppy biedt ondersteuning voor drie bestandssystemen onder Linux: MS-DOS, Ext2 en Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
nl: KFloppy biedt ondersteuning voor drie bestandssystemen onder BSD: MS-DOS, UFS en Ext2

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
nl: Programma mkdosfs gevonden.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
nl: Programma mkdosfs <b>niet gevonden</b>. Het formatteren in MSDOS is <b>niet beschikbaar</b>.

en: Program mke2fs found.
nl: Programma mke2fs gevonden.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
nl: Programma mke2fs <b>niet gevonden</b>. Het formatteren in Ext2 is <b>niet beschikbaar</b>.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
nl: Programma mkfs.minix gevonden.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
nl: Programma mkfs.minix <b>niet gevonden</b>. Het formatteren in MINIX is <b>niet beschikbaar</b>.

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
nl: KFloppy biedt ondersteuning voor twee bestandssystemen onder BSD: MS-DOS en UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
nl: Programma newfs_msdos gevonden.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
nl: Programma newfs_msdos <b>niet gevonden</b>. Het formatteren in MSDOS is <b>niet beschikbaar</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
nl: Programma newfs gevonden.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
nl: Programma newfs <b>niet gevonden</b>. Het formatteren in UFS is <b>niet beschikbaar</b>.

en: &Formatting
nl: &Formatteren

en: Q&uick format
nl: S&nel formatteren

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
nl: <qt>Snel formatteren alleen een 'high-level-formattering': het maakt alleen een bestandssysteem aan.</qt>

en: &Zero out and quick format
nl: Met nullen vullen en &snel formatteren

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
nl: <qt>Dit wist de diskette door het vol te schrijven met nullen, waarna het bestandssysteem wordt aangemaakt.</qt>

en: Fu&ll format
nl: Vo&lledig formatteren

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
nl: Volledig formatteren is een 'low-level' en 'high-level' formattering. Het wist alles op de schijf.

en: Program fdformat found.
nl: Programma fdformat gevonden.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
nl: Programma fdformat <b>niet gevonden</b>. Volledig formatteren is <b>niet beschikbaar</b>.

en: Program dd found.
nl: Programma 'dd' gevonden.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
nl: Programma 'dd' <b>niet gevonden</b>. Met nullen vullen is <b>niet beschikbaar</b>.

en: &Verify integrity
nl: Integriteit &verifiëren

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
nl: <qt>Schakel dit in als u wilt dat de diskette na het formatteren wordt gecontroleerd. De diskette zal tweemaal worden gecontroleerd als  voor 'Volledig formatteren' kiest.</qt>

en: Volume la&bel:
nl: Volumela&bel:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
nl: <qt>Schakel dit in als u een volumelabel voor uw diskette wilt aanmaken. Let op: Minix biedt geen ondersteuning voor labels.</qt>

[ctx: Volume label, maximal 11 characters]
en: KDE Floppy
nl: KDE-floppy

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
nl: <qt>Dit is voor het volumelabel. Vanwege een beperking in MS-DOS kan de label maar 11 lettertekens lang zijn. Let op: Minix biedt geen ondersteuning voor labels, de tekst die u hier invoert zal dan niet gebruikt worden.</qt>

en: &Format
nl: &Formatteren

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
nl: <qt>Klik hier om het formatteren te starten.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
nl: <qt>Dit is het statusvenster. Hier worden de foutmeldingen weergegeven.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
nl: <qt>Toont de voortgang van het formatteren.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
nl: KFloppy kan geen van de benodigde programma's om bestandssystemen aan te maken vinden. Controleer uw installatie.<br /><br />Log:

en: KDE Floppy Formatter
nl: KDE Floppy Formatteerder

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
nl: Het formatteren met BSD op een door de gebruiker opgegeven station is alleen mogelijk met UFS

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
nl: <qt>Het formatteren zal alle gegevens wissen op diskette: <br/><b>%1</b> <br/>(Controleer a.u.b. of de stationsnaam correct is.)<br/>Bent u zeker dat u verder wilt gaan?</qt>

en: Proceed?
nl: Verder gaan?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
nl: Het volledig formatteren van het apparaat is niet mogelijk.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
nl: Het formatteren zal alle gegevens op de diskette wissen.
    Bent u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Unexpected drive number %1.
nl: Onverwacht drivenummer %1.

en: Unexpected density number %1.
nl: Onverwachte dichtheid: %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
nl: Geen apparaat gevonden voor drive %1 met dichtheid %2.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
nl: Kreeg geen toegang tot %1
    Verzeker u ervan dat het station bestaat en dat u hiervoor schrijfrechten hebt.

en: The program %1 terminated with an error.
nl: Het programma %1 is beëindigd met een foutmelding.

en: The program %1 terminated abnormally.
nl: %1 werd abnormaal beëindigd.

en: Internal error: device not correctly defined.
nl: Interne fout: apparaat is niet goed ingesteld.

en: Cannot find fdformat.
nl: Kan fdformat niet vinden.

en: Could not start fdformat.
nl: Kon fdformat niet starten.

en: Error formatting track %1.
nl: Er trad een fout bij het formatteren van track %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
nl: Geen toegang tot diskette of diskettestation.
    Plaats een diskette in het station en verzeker u ervan dat u het juiste station hebt gekozen.

en: Low-level formatting error at track %1.
nl: Er trad een fout op tijdens het low-level formatteren bij track %1.

en: Low-level formatting error: %1
nl: Fout bij low-level formatteren: %1.

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
nl: Apparaat is bezet.
    Mogelijk dient u de diskette eerst af te koppelen (met umount).

en: Low-level format error: %1
nl: Fout bij low-level formatteren: %1

en: Cannot find dd.
nl: Kan het programma 'dd' niet vinden.

en: Could not start dd.
nl: Kon het programma 'dd' niet starten.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
nl: Kan geen programma vinden voor het aanmaken van een FAT-bestandssysteem.

en: Cannot start FAT format program.
nl: Het programma voor het aanmaken van FAT-bestandssystemen kon niet gestart worden.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
nl: De diskette is aangekoppeld.
    Koppel deze eerst af (met het commando 'umount').

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
nl: Kan geen programma vinden voor het aanmaken van UFS-bestandssystemen.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
nl: Kan het programma voor het aanmaken van UFS-bestandssystemen niet starten.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
nl: Kan geen programma vinden voor het aanmaken van een ext2-bestandssysteem.

en: Cannot start ext2 format program.
nl: Het programma voor het aanmaken van ext2-bestandssystemen kon niet gestart worden.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
nl: Kan geen programma vinden voor het aanmaken van een Minix-bestandssysteem.

en: Cannot start Minix format program.
nl: Het programma voor het aanmaken van Minix-bestandssystemen kon niet gestart worden.

en: KDE Floppy Disk Utility
nl: KDE Floppydisk-hulpprogramma

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
nl: Met KFloppy kunt u diskettes formatteren en voorzien van een bestandssysteem naar keuze.

en: Author and former maintainer
nl: Auteur en voormalig onderhouder

en: User interface re-design
nl: Herontwerp van de gebruikersinterface

en: Add BSD support
nl: Toevoegen van ondersteuning voor BSD

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
nl: KFloppy geschikt gemaakt voor KDE 3.4

en: Port KFloppy to KF5
nl: KFloppy overzetten naar KF5

en: Default device
nl: Standaard apparaat
