kfloppy - en to tg translation catalogue (26 entries)

en: 3.5" 1.44MB
tg: 3.5" 1.44Мб

en: 3.5" 720KB
tg: 3.5" 720Кб

en: 5.25" 1.2MB
tg: 5.25" 1.2Мб

en: 5.25" 360KB
tg: 5.25" 360Кб

en: Q&uick format
tg: &Шаклбандии тез

en: Fu&ll format
tg: &Шаклбандии пурра

en: &Verify integrity
tg: &Бутуниро санҷед

en: &Format
tg: &Шаклбандинамоӣ

en: KDE Floppy Formatter
tg: KDE Шаклбандии Диски Нарм

en: Proceed?
tg: Давом диҳам?

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
tg: Шаклбандинамои ҳама додаҳои дар диск бударо пок мекунад.
    Дар ҳақиқат мехоҳед, ки давом диҳед?

en: Unexpected drive number %1.
tg: Рақами напиндоштаи гардонандаи %1.

en: Unexpected density number %1.
tg: Рақами напиндоштаи зичигӣ %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
tg: Дастгоҳ барои гардонандаи %1 ва зичигии %2 пайдо карда нашуд.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
tg: Ба %1 дастгоҳӣ нест
    Бовари ҳосил намоед, ки дасгоҳ мавҷуд аст ва шумо барои навиштан рухсат доред.

en: Cannot find fdformat.
tg: Пайдо кардани fdformat нашуда истодааст.

en: Could not start fdformat.
tg: Сардиҳии fdformat ғайри имкон аст.

en: Error formatting track %1.
tg: Хатогии шаклбандии пайгардии %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
tg: Дастёби диски нарм ба гардонандаи диск нашуда истодааст.
    Диски нармро ҷойгир кунед ва бовари ҳосил кунед, ки шумо гардонандаи диски нарми дурустро интихоб намудаед.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
tg: Барои офаридани низоми файлии FAT барнома пайдо нагардид.

en: Cannot start FAT format program.
tg: Оғози барномаи шаклбандинамоии FAT-ро нашуда истодааст.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
tg: Барои офаридани низоми файлии ext2 барнома пайдо нагардид.

en: Cannot start ext2 format program.
tg: Оғози барномаи шаклбандинамоии ext2-ро нашуда истодааст.

en: KFloppy
tg: KДиски Нарм

en: User interface re-design
tg: Интерфейси корванд боз тарроҳӣ гаштааст

en: Add BSD support
tg: Пуштибонии BSD-ро илова кунед
