kfloppy - en to ug translation catalogue (6 entries)

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
ug: ئاساسىي

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
ug: ئىككىنچى

en: &Size:
ug: چوڭلۇقى(&S):

en: Auto-Detect
ug: ئۆزلۈكىدىن تەكشۈر

en: &Format
ug: فورمات(&F)

en: Author and former maintainer
ug: ئاپتور ۋە سابىق مەسئۇل كىشى
