kfloppy - en to uk translation catalogue (88 entries)

en: Floppy &drive:
uk: &Дисковод:

[ctx: Primary floppy drive]
en: Primary
uk: Головний

[ctx: Secondary floppy drive]
en: Secondary
uk: Другорядний

en: <qt>Select the floppy drive.</qt>
uk: <qt>Виберіть дисковод.</qt>

en: &Size:
uk: &Розмір:

en: Auto-Detect
uk: Автовиявлення

en: 3.5" 1.44MB
uk: 3.5" 1.44МБ

en: 3.5" 720KB
uk: 3.5" 720KБ

en: 5.25" 1.2MB
uk: 5.25" 1.2МБ

en: 5.25" 360KB
uk: 5.25" 360КБ

en: <qt>This allows you to select the floppy disk's size and density.</qt>
uk: <qt>Дає змогу вибрати розмір і щільність дискети.</qt>

en: F&ile system:
uk: Фа&йлова система:

[ctx: Linux]
en: KFloppy supports three file formats under Linux: MS-DOS, Ext2, and Minix
uk: KFloppy підтримує у Linux три формати: MS-DOS, Ext2 і Minix

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports three file formats under BSD: MS-DOS, UFS, and Ext2
uk: KFloppy підтримує під BSD три файлові формати: MS-DOS, UFS і Ext2

en: DOS
uk: ДОС

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs found.
uk: Знайдено програму mkdosfs.

[ctx: Linux]
en: Program mkdosfs <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
uk: Програму mkdosfs <b>не знайдено</b>. Форматування для MSDOS <b>неможливе</b>.

en: Program mke2fs found.
uk: Знайдено програму mke2fs.

en: Program mke2fs <b>not found</b>. Ext2 formatting <b>not available</b>
uk: Програму mke2fs <b>не знайдено</b>. Форматування для Ext2 <b>неможливе</b>

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix found.
uk: Знайдено програму mkfs.minix.

[ctx: Linux]
en: Program mkfs.minix <b>not found</b>. Minix formatting <b>not available</b>
uk: Програму mkfs.minix <b>не знайдено</b>. Форматування для Minix <b>неможливе</b>

[ctx: BSD]
en: KFloppy supports two file formats under BSD: MS-DOS and UFS
uk: KFloppy підтримує під BSD два файлові формати: MS-DOS і UFS

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos found.
uk: Знайдено програму newfs_msdos.

[ctx: BSD]
en: Program newfs_msdos <b>not found</b>. MSDOS formatting <b>not available</b>.
uk: Програму newfs_msdos <b>не знайдено</b>. Форматування для MSDOS <b>неможливе</b>.

[ctx: BSD]
en: Program newfs found.
uk: Знайдено програму newfs.

[ctx: BSD]
en: Program newfs <b>not found</b>. UFS formatting <b>not available</b>.
uk: Програму newfs <b>не знайдено</b>. Форматування для UFS <b>неможливе</b>.

en: &Formatting
uk: &Форматування

en: Q&uick format
uk: Швидке &форматування

en: <qt>Quick format is only a high-level format: it creates only a file system.</qt>
uk: <qt>Швидке форматування — це форматування високого рівня: воно тільки створює файлову систему.</qt>

en: &Zero out and quick format
uk: О&чищення і швидке форматування

en: <qt>This first erases the floppy by writing zeros and then it creates the file system.</qt>
uk: <qt>Спочатку витирає дискету через записування нулів, а після цього створює файлову систему.</qt>

en: Fu&ll format
uk: По&вне форматування

en: Full format is a low-level and high-level format. It erases everything on the disk.
uk: Повне форматування — це форматування низького і високого рівня. Воно витирає все на диску.

en: Program fdformat found.
uk: Знайдено програму fdformat.

en: Program fdformat <b>not found</b>. Full formatting <b>disabled</b>.
uk: Програму fdformat <b>не знайдено</b>. Повне форматування <b>неможливе</b>.

en: Program dd found.
uk: Знайдено програму dd.

en: Program dd <b>not found</b>. Zeroing-out <b>disabled</b>.
uk: Програму dd <b>не знайдено</b>. Очищення <b>неможливе</b>.

en: &Verify integrity
uk: &Перевірити цілісність

en: <qt>Check this if you want the floppy disk to be checked after formatting. Please note that the floppy will be checked twice if you have selected full formatting.</qt>
uk: <qt>Позначте, якщо ви хочете після форматування перевірити дискету. Примітка: дискету буде перевірено двічі, якщо ви вибрали повне форматування.</qt>

en: Volume la&bel:
uk: &Мітка тому:

en: <qt>Check this if you want a volume label for your floppy. Please note that Minix does not support labels at all.</qt>
uk: <qt>Позначте, якщо ви хочете вказати мітку тому для вашої дискети. Зверніть увагу, що у Minix підтримки міток взагалі не передбачено.</qt>

en: <qt>This is for the volume label. Due to a limitation of MS-DOS the label can only be 11 characters long. Please note that Minix does not support labels, whatever you enter here.</qt>
uk: <qt>Це для мітки тому дискети. В зв'язку з обмеженнями MS-DOS, надпис не може бути довшим за 11 символів. Зверніть увагу, що Minix не підтримує надпису, який ви тут введете.</qt>

en: &Format
uk: &Форматувати

en: <qt>Click here to start formatting.</qt>
uk: <qt>Натисніть сюди, щоб почати форматування.</qt>

en: <qt>This is the status window, where error messages are displayed.</qt>
uk: <qt>Це вікно стану, де показуються повідомлення помилок.</qt>

en: <qt>Shows progress of the format.</qt>
uk: <qt>Показує поступ форматування.</qt>

en: KFloppy cannot find any of the needed programs for creating file systems; please check your installation.<br /><br />Log:
uk: KFloppy не вдалося знайти жодної програми для створення файлових систем; будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено компоненти.<br /><br />Журнал:

en: KDE Floppy Formatter
uk: Програма для форматування дискет у KDE

[ctx: BSD]
en: Formatting with BSD on a user-given device is only possible with UFS
uk: Форматування користувацького пристрою на BSD можливе тільки з файловою системою UFS

en: <qt>Formatting will erase all data on the device:<br/><b>%1</b><br/>(Please check the correctness of the device name.)<br/>Are you sure you wish to proceed?</qt>
uk: <qt>Форматування знищить всі дані на диску:<br/><b>%1</b><br/>(Перевірте правильність назви пристрою.)<br/>Ви впевнені, що хочете продовжити?</qt>

en: Proceed?
uk: Продовжити?

en: Full formatting of a user-given device is not possible.
uk: Повне форматування вказаного користувачем пристрою неможливе.

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
uk: Форматування знищить всі дані на диску.
    Продовжити?

en: Unexpected drive number %1.
uk: Несподіваний номер приводу %1.

en: Unexpected density number %1.
uk: Неочікуваний номер щільності %1.

en: Cannot find a device for drive %1 and density %2.
uk: Не вдалося знайти пристрій для приводу %1 і щільності %2.

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
uk: Неможливий доступ до %1
    Перевірте, що пристрій існує та що ви маєте права запису до нього.

en: The program %1 terminated with an error.
uk: Програма %1 завершилась з помилкою.

en: The program %1 terminated abnormally.
uk: Програма %1 завершилась аварійно.

en: Internal error: device not correctly defined.
uk: Внутрішня помилка: неправильно визначений пристрій.

en: Cannot find fdformat.
uk: Не вдалося знайти fdformat.

en: Could not start fdformat.
uk: Не вдалося запустити fdformat.

en: Error formatting track %1.
uk: Помилка форматування доріжки %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
uk: Не вдалося отримати доступ до гнучкого диска або пристрою.
    Будь ласка, вставте диск та переконайтеся, що ви вибрали належний пристрій гнучкого диска.

en: Low-level formatting error at track %1.
uk: Помилка форматування низького рівня на доріжці %1.

en: Low-level formatting error: %1
uk: Помилка форматування низького рівня: %1

en: Device busy.
    Perhaps you need to unmount the floppy first.
uk: Пристрій зайнятий.
    Можливо, спочатку потрібно демонтувати дискету.

en: Low-level format error: %1
uk: Помилка форматування низького рівня: %1

en: Cannot find dd.
uk: Не вдалося знайти dd.

en: Could not start dd.
uk: Не вдалося запустити dd.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
uk: Не вдалося знайти програму для створення файлових систем FAT.

en: Cannot start FAT format program.
uk: Не вдалося запустити програму форматування FAT.

en: Floppy is mounted.
    You need to unmount the floppy first.
uk: Дискету змонтовано.
    Спочатку потрібно демонтувати дискету.

[ctx: BSD]
en: Cannot find a program to create UFS filesystems.
uk: Не вдалося знайти програму для створення файлових систем UFS.

[ctx: BSD]
en: Cannot start UFS format program.
uk: Не вдалося запустити програму форматування UFS.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
uk: Не вдалося знайти програму для створення файлових систем ext2.

en: Cannot start ext2 format program.
uk: Не вдалося запустити програму форматування ext2.

en: Cannot find a program to create Minix filesystems.
uk: Не вдалося знайти програму для створення файлових систем Minix.

en: Cannot start Minix format program.
uk: Не вдалося запустити програму форматування Minix.

en: KDE Floppy Disk Utility
uk: Програма для форматування дискет у KDE

en: (c) 1997, Bernd Johannes Wuebben
    (c) 2001, Chris Howells
    (c) 2002, Adriaan de Groot
    (c) 2004, 2005, Nicolas Goutte
    (c) 2015, 2016, Wolfgang Bauer
uk: © Bernd Johannes Wuebben, 1997
    © Chris Howells, 2001
    © Adriaan de Groot, 2002
    © Nicolas Goutte, 2004, 2005
    © Wolfgang Bauer, 2015–2016

en: KFloppy helps you format floppies with the filesystem of your choice.
uk: KFloppy допомагає з форматуванням гнучких носіїв під файлову систему на ваш вибір.

en: Author and former maintainer
uk: Автор і колишній супровідник

en: User interface re-design
uk: Зміна дизайну інтерфейсу

en: Add BSD support
uk: Додав підтримку BSD

en: Make KFloppy work again for KDE 3.4
uk: Портування KFloppy на KDE 3.4

en: Port KFloppy to KF5
uk: Портування KFloppy на KF5

en: Default device
uk: Типовий пристрій
