kfloppy - en to wa translation catalogue (20 entries)

en: 3.5" 1.44MB
wa: 3,5" 1,44 Mo

en: 3.5" 720KB
wa: 3,5" 720 Ko

en: 5.25" 1.2MB
wa: 5,25" 1,2 Mo

en: 5.25" 360KB
wa: 5,25" 360 Ko

en: Q&uick format
wa: &Rade abwesnaedje

en: Fu&ll format
wa: Abwesnaedje &etir

en: &Format
wa: &Abwesner

en: KDE Floppy Formatter
wa: Abwesneu di plaketes di KDE

en: Proceed?
wa: Continouwer?

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
wa: L' abwesnaedje va disfacer totes les dnêyes k' i gn a sol plakete.
    Estoz vs seur ki vos vloz continouwer?

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
wa: Dji n' a seu avni a %1
    Estoz vs seur(e) ki cist éndjin egzistêye et ki vos poloz bén scrire dissu.

en: Cannot find fdformat.
wa: Dji n' trove nén «fdformat».

en: Could not start fdformat.
wa: Dji n' sai enonder «fdformat».

en: Error formatting track %1.
wa: Åk n' a nén stî tot-z abwesnant li djive %1.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
wa: Dji n' parvén nén a avni al plakete ou å mineu des plaketes
    Metoz ene plakete e mineu et s' waitîz si vos avoz tchoezi li bon mineu.

en: Cannot find a program to create FAT filesystems.
wa: Dji n' parvén nén a trover on programe po fé on sistinme di fitchîs FAT.

en: Cannot start FAT format program.
wa: Dji n' parvén nén a-z enonder li programe po les abwesnaedjes FAT.

en: Cannot find a program to create ext2 filesystems.
wa: Dji n' parvén nén a trover on programe po fé on sistinme di fitchîs ext2.

en: Cannot start ext2 format program.
wa: Dji n' parvén nén a-z enonder li programe po les abwesnaedjes ext2.

en: Add BSD support
wa: Radjouter sopoirt BSD
