kfloppy - en to xh translation catalogue (13 entries)

en: 5.25" 1.2MB
xh: 3.5" 720KB

en: 5.25" 360KB
xh: 3.5" 720KB

en: Q&uick format
xh: I&fomati ekhawulezayo

en: Fu&ll format
xh: Foma&ti epheleleyo

en: &Verify integrity
xh: &Qinisekisa ubuntu

en: &Format
xh: &Ifomati

en: KDE Floppy Formatter
xh: Umfomati we KDE Floppy

en: Proceed?
xh: Qhubeka?

en: Formatting will erase all data on the disk.
    Are you sure you wish to proceed?
xh: Ufomato lizakucima yonke i data kwi didki.
    Uqinisekile ukuba ufuna ukuqhubeka?

en: Cannot access %1
    Make sure that the device exists and that you have write permission to it.
xh: Ayinakunikezela %1
    Qinisekisa ukuba icebo likhona kwaye ukuba unemvume yokubhaloa kulo.

en: Cannot find fdformat.
xh: Ayinakufumana i fdfomati.

en: Cannot access floppy or floppy drive.
    Please insert a floppy and make sure that you have selected a valid floppy drive.
xh: Ayinakunikezela ifloppy okanye i floppy drive
    Nceda faka i floppy kwaye qinisekisa ukuba u khethe esebenzayo i floppy drive.

en: User interface re-design
xh: Umsebenzisi ujongano ukwenza kwakhona
