kwin4 VERSION - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Chat
af: Gesels

en: Configure...
af: Konfigureer...

en: &Network Configuration...
af: Netwerk Opstelling...

en: Game running...
af: Speletjie wat loop...

en: No game
af: Nee speletjie

en: Nobody
af: Niemand

en: The network game ended!
af: Die netwerk speletjie geëindig!

en: The game is drawn. Please restart next round.
af: Die speletjie is geteken. Asseblief herbegin volgende rondte.

en: %1 won the game. Please restart next round.
af: %1 wen die speletjie. Asseblief herbegin volgende rondte.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
af: Verander die sterkte van die rekenaar speler.

en: Enter debug level
af: Invoer ontfouting vlak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
af: Speler Name

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
af: Speler 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
af: Speler 2:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
af: Statistieke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
af: Speler 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
af: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
af: Wen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
af: Verloor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
af: Som

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
af: Gekanselleer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
af: Maak skoon Alle Statistieke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
af: Speler 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
af: Geteken
