kwin4 - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Chat
be: Гутарка

en: Configure...
be: Наставіць...

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
be: Лёгкая гульня

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
be: Нармалёвая гульня

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
be: Складаная гульня

en: &Network Configuration...
be: Сеткавыя настаўленні...

en: Network Chat...
be: Гутарка па сетцы...

en: &Show Statistics
be: Паказаць статыстыку

en: Show statistics.
be: Паказаць статыстыку.

en: Theme
be: Тэма

en: Debug KGame
be: Адладка KGame

en: No game
be: Няма гульні

en: Nobody
be: Ніхто

en: The network game ended!
be: Сеткавая гульня скончана!

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
be: Імя гульні

en: Graphics
be: Графіка

en: Code Improvements
be: Паляпшэнні кода

[ctx: computer level]
en: Level %1
be: Узровень %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
be: Чырвоны

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
be: Статыстыка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
be: Сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
be: Перарвана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
be: Ачысціць усю статыстыку
