kwin4 - en to bg translation catalogue (76 entries)

en: Chat
bg: Чат

en: Configure...
bg: Настройване...

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
bg: Бързо стартиране

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
bg: Кой започва?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
bg: Лесен цвят?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
bg: Лесна игра

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
bg: Нормална игра

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
bg: Трудна игра

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
bg: Игра с двама души

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
bg: &Игра

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bg: &Настройки

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: Network Configuration
bg: Настройване на мрежата

en: Installation error: No theme list found.
bg: Инсталационна грешка: не е открит списък с теми.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
bg: Инсталационна грешка: Не е открит ИИ енджин. Продължете без ИИ.

en: Installation error: Theme file error.
bg: Инсталационна грешка: увреден файл на тема.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
bg: Прекъсване на текущата игра. Няма да бъде обявен победител.

en: &Network Configuration...
bg: &Настройване на мрежата......

en: Network Chat...
bg: Мрежови чат...

en: &Show Statistics
bg: &Показване на резултатите

en: Show statistics.
bg: Показване на резултатите.

en: Theme
bg: Тема

en: Debug KGame
bg: Трасиране на KGame

en: Welcome to Four Wins
bg: Добре дошли във Four Wins

en: Game running...
bg: Играта е стартирана...

en: No game
bg: Няма игра

en: Nobody
bg: Никой

en: The network game ended!
bg: Играта в мрежата завърши!

en: The game is drawn. Please restart next round.
bg: Играта е равна. Моля, рестартирайте следващия рунд.

en: %1 won the game. Please restart next round.
bg: %1 спечели играта. Моля, рестартирайте следващия рунд.

en:  Game ended. Please restart next round.
bg:  Играта приключи. Моля, рестартирайте следващия рунд.

en: Black should be played by remote player
bg: Отдалеченият играч трябва да избере червено

en: Red should be played by remote player
bg: Отдалеченият играч трябва да избере червено

en: General
bg: Общи

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
bg: Порт за връзка

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
bg: Име на игра

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
bg: Хост за връзка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
bg: Избор на нивото на компютърния играч.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
bg: Име на играч 1

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
bg: Играч 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
bg: Име на играч 2

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
bg: Играч 2

en: KFourInLine: Two player board game
bg: KFourInLine: игра за двама

en: Game design and code
bg: Дизайн и програмиране

en: Graphics
bg: Графика

en: Code Improvements
bg: Подобрения в програмния код

en: Enter debug level
bg: Стартиране в режим на трасиране

en: Skip intro animation
bg: Прескачане на началната анимация

en: Run game in demo (autoplay) mode
bg: Пускане на играта в демонстрационен (автоматичен) режим

[ctx: computer level]
en: Level %1
bg: Ниво %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
bg: Избор на ниво

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
bg: Лесно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
bg: Трудно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
bg: Самообучение на ИИ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
bg: Червеният играе с

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
bg: Мишка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
bg: Клавиатура

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
bg: Компютър

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
bg: Черният играе с

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
bg: Имена на играчите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
bg: Играч 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
bg: Играч 2:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
bg: Цвят на първия играч

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
bg: Червен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
bg: Черен

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
bg: Статистика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
bg: Играч 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
bg: Име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
bg: Победи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
bg: Загуби

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
bg: Общо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
bg: Прекъсвания

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
bg: Изтриване на всички резултати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
bg: &Затваряне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
bg: Играч 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
bg: Равенства
