kwin4 - en to eo translation catalogue (39 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
eo: Nigra

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
eo: Flava

[ctx: Player 1 color]
en: Red
eo: Ruĝa

en: Chat
eo: Babilu

en: Configure...
eo: Agordu...

en: Player:
eo: Ludanto:

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Players
eo: Ludantoj

en: &Network Configuration...
eo: &Retagordo...

en: Theme
eo: Temo

en: Debug KGame
eo: Sencimigu Ludilon

en: Game running...
eo: Ludo ruliĝanta...

en: No game
eo: Neniu ludo...

en: Nobody
eo: Neniu

en: The network game ended!
eo: La retludo finiĝis!

en: The game is drawn. Please restart next round.
eo: La ludo estas sendecida. Bonvolu komenci sekvan rondon.

en: %1 won the game. Please restart next round.
eo: %1 gajnis la ludon. Bonvolu lanĉi la sekvan rondon.

en: General
eo: Ĝeneralo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
eo: Ŝanĝu la lertecon de la komputila ludanto.

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
eo: Ludanto 1

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
eo: Ludanto 2

en: Graphics
eo: Grafikoj

en: Enter debug level
eo: Eniru sencimigan nivelon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
eo: Facila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
eo: Malfacila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
eo: Negra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
eo: Ludanto 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
eo: Nomo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
eo: Gajnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
eo: Malgajnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
eo: Sumo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
eo: Ĉesigita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
eo: Forigu la statistikon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
eo: F&ermi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
eo: Ludanto 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
eo: Sendecidaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
eo: Ok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
eo: Ne
