kwin4 - en to et translation catalogue (142 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
et: Must

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
et: Kollane

[ctx: Player 1 color]
en: Red
et: Punane

en: Chat
et: Vestle

en: Configure...
et: Seadista...

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
et: Kiirkäivitus

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
et: Kes alustab?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
et: Sinu värv?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
et: Lihtne mäng

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
et: Normaalne mäng

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
et: Raske mäng

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
et: Kahe mängijaga mäng

en: Name Font...
et: Nime font...

en: Text Font...
et: Teksti font...

en: Player:
et: Mängija:

en: This is a player message
et: Mängija teade

en: System Messages - Messages directly sent from the game
et: Süsteemi teated - teated, mis on saadetud mängust

en: --- Game:
et: --- Mäng:

en: This is a system message
et: Süsteemi teade

en: Maximum number of messages (-1 = unlimited):
et: Maks. teadete arv (-1 = piiramatu):

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Create a network game
et: Tee võrgumäng

en: Join a network game
et: Ühine võrgumänguga

en: Game name:
et: Mängu nimi:

en: Network games:
et: Võrgumängud:

en: Port to connect to:
et: Port, kuhu ühenduda:

en: Host to connect to:
et: Masin, millega ühenduda:

en: &Start Network
et: &Käivita võrk

en: Debug &KGame
et: &KGame silumine

en: Update
et: Uuenda

en: Game ID
et: Mängu ID

en: Game Cookie
et: Mängu küpsis

en: Is Master
et: on pealik

en: Is Admin
et: on administraator

en: Is Offering Connections
et: ootab vastaseid

en: Game Status
et: Mängu olek

en: Game is Running
et: Mäng käib

en: Maximal Players
et: Maks. mängijate arv

en: Minimal Players
et: Min. mängijate arv

en: Players
et: Mängijad

en: Debug &Players
et: &Mängijate silumine

en: Available Players
et: Vabad mängijad

en: Player Pointer
et: Mängija Pointer

en: Player ID
et: Mängija ID

en: Player Name
et: Mängija nimi

en: Player Group
et: Mängija grupp

en: Player User ID
et: Mängija kasutaja ID

en: My Turn
et: Minu käik

en: Async Input
et: Asünkroonne sisend

en: KGame Address
et: KGame aadress

en: Player is Virtual
et: Mängija on virtuaalne

en: Player is Active
et: Mängija on aktiivne

en: Network Priority
et: Võrgu prioriteet

en: Debug &Messages
et: &Teadete silumine

en: Do not show IDs:
et: Ära näita ID-sid:

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Clean
et: Puhas

en: Dirty
et: Räpane

en: Local
et: Kohalik

en: Undefined
et: Määramata

en: Unknown
et: Tundmatu

en: &Network
et: &Võrk

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Network Configuration
et: Võrgu seadistamine

en: Cannot connect to the network
et: Ei saa võrguga ühendust

en: Network status: No Network
et: Võrgu olek: võrku pole

en: Network status: You are MASTER
et: Võrgu olek: sa oled PEALIK

en: Network status: You are connected
et: Võrgu olek: oled ühenduses

en: Installation error: No theme list found.
et: Paigaldamisviga: teemade nimekirja ei leitud.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
et: Paigaldamisviga: AI mootorit ei leitud. Jätkatakse ilma selleta.

en: Installation error: Theme file error.
et: Paigaldamisviga: teemafaili viga.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
et: Käimasoleva mängu lõpetamine. Võitja jääb välja selgitamata.

en: &Network Configuration...
et: &Võrgu seadistamine...

en: Network Chat...
et: Võrguvestlus...

en: &Show Statistics
et: Näita &statistikat

en: Show statistics.
et: Näitab statistikat.

en: Theme
et: Teema

en: Debug KGame
et: KGame silumine

en: Welcome to Four Wins
et: Tere tulemast: KWin4

en: Game running...
et: Mäng on käimas...

en: No game
et: Ei mängita

en: Nobody
et: Ei keegi

en: The network game ended!
et: Võrgumäng sai läbi

en: The game is drawn. Please restart next round.
et: Mäng lõppes viigiga. Palun alusta järgmist partiid.

en: %1 won the game. Please restart next round.
et: %1 võitis mängu. Palun käivita uus partii.

en:  Game ended. Please restart next round.
et:  Mäng on läbi. Palun alusta uut vooru.

en: Black should be played by remote player
et: Mustadega peaks mängima vastane

en: Red should be played by remote player
et: Punastega peaks mängima vastane

en: %1 Plays With
et: %1 on

en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
et: Võrguühenduse port

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
et: Mängu nimi

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
et: Võrguühenduse masin

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
et: Muudab arvutimängija taset.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
et: Mängija 1 nimi

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
et: Mängija 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
et: Mängija 2 nimi

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
et: Mängija 2

en: KFourInLine: Two player board game
et: KFourInLine: kahe mängijaga lauamäng

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
et: (c) 1995-2007: Martin Heni

en: Game design and code
et: Mängu kujundus ja kood

en: Graphics
et: Graafika

en: Benjamin Meyer
et: Benjamin Meye

en: Code Improvements
et: Koodiparandused

en: Enter debug level
et: Silumistase

en: Skip intro animation
et: Sissejuhatava animatsiooni vahelejätmine

en: Run game in demo (autoplay) mode
et: Näidismängu käivitamine

[ctx: computer level]
en: Level %1
et: Tase %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
et: Arvuti tase

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
et: Lihtne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
et: Raske

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
et: AI õppimise lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
et: Punastega mängib

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
et: Hiir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
et: Klaviatuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
et: Arvuti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
et: Mustadega mängib

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
et: Mängijate nimed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
et: Mängija 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
et: Mängija 2

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
et: Alustava mängija värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
et: Punane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
et: Must

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
et: Statistika...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
et: Mängija 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
et: Võidetud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
et: Kaotatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
et: Kokku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
et: Katkestatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
et: Tühista statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
et: &Sulge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
et: Mängija 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
et: Viigis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
et: V

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
et: =

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
et: K

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
et: Ei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bk)
en: Bk
et: Kt
