kwin4 0 - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Chat
hr: Brbljanje

en: Configure...
hr: Konfiguriranje …

en: Network Configuration
hr: Konfiguracija mreže

en: &Network Configuration...
hr: &Konfiguriranje mreže …

en: Network Chat...
hr: Mrežno brbljanje …

en: &Show Statistics
hr: Prikaži &statistike

en: Show statistics.
hr: Prikaži &statistike.

en: Debug KGame
hr: Otkrivanje nedostataka u KGame-u

en: Game running...
hr: Igra je u tijeku …

en: No game
hr: Bez igre

en: Nobody
hr: Nitko

en: The network game ended!
hr: Mrežna igra je završena!

en: The game is drawn. Please restart next round.
hr: Igra je nerješena. Pokrenite sljedeći krug igre.

en: %1 won the game. Please restart next round.
hr: %1 je pobijednik. Pokrenite sljedeći krug.

en: General
hr: Opće

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
hr: Port za mrežno povezivanje

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
hr: Naziv igre

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
hr: Poslužitelj za mrežno povezivanje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
hr: Promijenite jačinu igrača kojim upravlja računalo.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
hr: Ime igrača 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
hr: Ime igrača 2

en: Code Improvements
hr: Poboljšanja koda

en: Enter debug level
hr: Pristupi razini za otrkivanje nedostataka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
hr: Vještina računala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
hr: Lagan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
hr: Težak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
hr: Crveni igra protiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
hr: Miš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
hr: Tipkovnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
hr: Računalo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
hr: Imena igrača

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
hr: Igrač 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
hr: Igrač 2:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
hr: Boja igrača koji prvi započinje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
hr: Crveni

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
hr: Statistike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
hr: Igrač 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
hr: Ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
hr: Pobjede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
hr: Porazi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
hr: Zbroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
hr: Prekinuto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
hr: Izbriši sve statistike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
hr: Igrač 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
hr: Nacrtan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
hr: Š

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
hr: V

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
hr: D
