KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (138 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
hu: Fekete

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
hu: Sárga

[ctx: Player 1 color]
en: Red
hu: Piros

en: Chat
hu: Csevegés

en: Configure...
hu: Beállítás…

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
hu: Gyorsindító

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
hu: Ki kezd?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
hu: Saját szín

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
hu: Könnyű

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
hu: Közepes

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
hu: Nehéz

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
hu: Kétszemélyes hálózati játék

en: Name Font...
hu: A nevek betűtípusa…

en: Text Font...
hu: A szöveg betűtípusa…

en: Player:
hu: Játékos:

en: This is a player message
hu: Ez egy játékos üzenete

en: System Messages - Messages directly sent from the game
hu: Rendszerüzenetek - közvetlenül a játékból küldött üzenetek

en: --- Game:
hu: --- Játék:

en: This is a system message
hu: Ez egy rendszerüzenet

en: Maximum number of messages (-1 = unlimited):
hu: Az üzenetek maximális száma (-1 = korlátlan):

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hu: &Játék

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: Create a network game
hu: Hálózati játék létrehozása

en: Join a network game
hu: Csatlakozás hálózati játékhoz

en: Game name:
hu: A játék neve:

en: Network games:
hu: Hálózati játékok:

en: Port to connect to:
hu: Kapcsolat portja:

en: Host to connect to:
hu: Kapcsolat gépneve:

en: &Start Network
hu: Hálózat &indítása

en: Debug &KGame
hu: A &KGame hibakeresése

en: Update
hu: Frissítés

en: KGame Pointer
hu: KGame mutató

en: Game ID
hu: Játékazonosító

en: Game Cookie
hu: Játék-cookie

en: Is Master
hu: Irányító (master)?

en: Is Admin
hu: Rendszergazda?

en: Is Offering Connections
hu: Van csatlakozási lehetőség

en: Game Status
hu: A játék állapota

en: Game is Running
hu: A játék fut

en: Maximal Players
hu: Maximális játékosszám

en: Minimal Players
hu: Minimális játékosszám

en: Players
hu: Játékosok

en: Debug &Players
hu: A &játékosok hibakeresése

en: Available Players
hu: Elérhető játékosok

en: Player Pointer
hu: Játékos mutató

en: Player ID
hu: Játékosazonosító

en: Player Name
hu: A játékos neve

en: Player Group
hu: A játékos csoportja

en: Player User ID
hu: A játékos felhasználóazonosítója

en: My Turn
hu: Én jövök

en: Async Input
hu: Aszinkron bemenet

en: KGame Address
hu: KGame-cím

en: Player is Virtual
hu: A játékos virtuális

en: Player is Active
hu: A játékos aktív

en: Network Priority
hu: Hálózati prioritás

en: Debug &Messages
hu: Az ü&zenetek hibakeresése

en: Do not show IDs:
hu: Az azonosító elrejtése a következőknél:

en: NULL pointer
hu: NULL mutató

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Clean
hu: Tisztítás

en: Dirty
hu: Piszkos

en: Local
hu: Helyi

en: Undefined
hu: Nincs megadva

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: &Network
hu: &Hálózat

en: Disconnect
hu: Kapcsolat bontása

en: Network Configuration
hu: Hálózati beállítások

en: Cannot connect to the network
hu: Nem sikerült kapcsolódni a hálózathoz

en: Network status: No Network
hu: A hálózat állapota: nincs hálózat

en: Network status: You are MASTER
hu: A hálózat állapota: ön az irányító (master)

en: Network status: You are connected
hu: A hálózat állapota: csatlakozva

en: Installation error: No theme list found.
hu: Telepítési hiba: nem található témalista.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
hu: Telepítési hiba: nem található a gépi játékos modulja. Folytatás gépi játékos nélkül.

en: Installation error: Theme file error.
hu: Telepítési hiba: hibás témafájl.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
hu: Befejezi az aktuális játékot. A játéknak nem lesz győztese.

en: &Network Configuration...
hu: &Hálózati beállítások...

en: Network Chat...
hu: Hálózati csevegés...

en: &Show Statistics
hu: &Statisztika

en: Show statistics.
hu: Statisztika.

en: Theme
hu: Téma

en: Debug KGame
hu: A KGame nyomkövetése

en: Welcome to Four Wins
hu: Üdvözöljük a KFourInLine játékban!

en: Game running...
hu: Egy játék fut...

en: No game
hu: Nincs játék

en: Nobody
hu: Senki

en: The network game ended!
hu: A hálózati játék befejeződött.

en: The game is drawn. Please restart next round.
hu: A játék döntetlennel ért véget. Indítsa újra a következő kört!

en: %1 won the game. Please restart next round.
hu: %1 nyerte a játékot. Indítsa újra a következő kört!

en:  Game ended. Please restart next round.
hu:  A játék befejeződött. Indítsa újra a következő kört!

en: Black should be played by remote player
hu: A távoli játékos legyen a feketével

en: Red should be played by remote player
hu: A távoli játékos legyen a pirossal

en: %1 Plays With
hu: %1 ezzel játszik

en: General
hu: Általános

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
hu: Hálózati port

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
hu: A játék neve

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
hu: Hálózati gépnév

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
hu: A számítógép játékerejének beállítása.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
hu: Az 1. játékos neve

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
hu: Alfa

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
hu: A 2. játékos neve

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
hu: Béta

en: KFourInLine: Two player board game
hu: KFourInLine: kétszemélyes táblajáték

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
hu: (c) Martin Heni, 1995-2007.

en: Game design and code
hu: Tervezés és kódolás

en: Graphics
hu: Grafika

en: Code Improvements
hu: Programfejlesztés

en: Enter debug level
hu: Nyomkövetési szint

en: Skip intro animation
hu: A bevezető animáció kihagyása

en: Run game in demo (autoplay) mode
hu: Demó

[ctx: computer level]
en: Level %1
hu: Szint: %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
hu: A gépi játékos erőssége

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
hu: Gyenge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
hu: Erős

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
hu: Tanulni képes gépi algoritmus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
hu: Piros ezzel játszik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
hu: Egér

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
hu: Billentyűzet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
hu: Számítógép

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
hu: Fekete ezzel játszik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
hu: A játékosok nevei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
hu: 1. játékos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
hu: 2. játékos:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
hu: A kezdőjátékos színe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
hu: Piros

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
hu: Fekete

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
hu: Statisztika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
hu: 1. játékos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
hu: Név

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
hu: Győzelem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
hu: Vereség

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
hu: Összesen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
hu: Félbeszakítva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
hu: A statisztikai adatok törlése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
hu: &Bezárás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
hu: 2. játékos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
hu: Döntetlen
