kfourinline - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Chat
lv: Tērzēšana

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
lv: Ātrā palaišana

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
lv: Kurš sāk?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
lv: Tava krāsa?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
lv: Viegla spēle

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
lv: Normāla spēle

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
lv: Grūta spēle

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
lv: Divu spēlētāju spēle

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lv: &Spēle

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Network Configuration
lv: Tīkla konfigurācija

en: Installation error: No theme list found.
lv: Instalācijas kļūda: nav atrasts tēmu saraksts.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
lv: Instalācijas kļūda: nav atrasts AI dzinējs. Turpina bez AI.

en: Installation error: Theme file error.
lv: Instalācijas kļūda: tēmas faila kļūda.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
lv: Pārtrauc aktīvo spēli. Uzvarētājs netiks noteikts.

en: &Network Configuration...
lv: &Tīkla konfigurācija...

en: Network Chat...
lv: Tīkla tērzēšana...

en: &Show Statistics
lv: &Rādīt statistiku...

en: Show statistics.
lv: Rādīt statistiku.

en: Theme
lv: Tēma

en: Debug KGame
lv: Atkļūdot KGame

en: Welcome to Four Wins
lv: Laipni lūdzam Četrās Uzvarās

en: Game running...
lv: Notiek spēle...

en: No game
lv: Nav spēles

en: Nobody
lv: Neviens

en: The network game ended!
lv: Tīkla spēle galā!

en: The game is drawn. Please restart next round.
lv: Neizšķirts. Lūdzu, sāc nākamo kārtu.

en: %1 won the game. Please restart next round.
lv: %1 uzvarēja. Lūdzu, sāc nākamo kārtu.

en:  Game ended. Please restart next round.
lv:  Spēle pārtraukta. Lūdzu, sāc nākamo kārtu.

en: Black should be played by remote player
lv: Attālinātajam vajadzētu spēlēt ar melnajiem

en: Red should be played by remote player
lv: Attālinātajam vajadzētu spēlēt ar sarkanajiem

en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
lv: Tīkla savienojuma ports

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
lv: Spēles nosaukums

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
lv: Tīkla savienojuma dators

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
lv: Maina datora spēlētāja spēku.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
lv: Pirmā spēlētāja vārds

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
lv: Spēl. 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
lv: Otrā spēlētāja vārds

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
lv: Spēl. 2

en: KFourInLine: Two player board game
lv: KFourInLine: divu spēlētāju galda spēle

en: Game design and code
lv: Spēles dizains un kods

en: Graphics
lv: Grafika

en: Code Improvements
lv: Koda uzlabojumi

en: Enter debug level
lv: Ievadi atkļūdošanas pakāpi

en: Skip intro animation
lv: Izlaist ievada animāciju

en: Run game in demo (autoplay) mode
lv: Palaist spēli demonstrācijas (automātiskā) režīmā

[ctx: computer level]
en: Level %1
lv: %1. līmenis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
lv: Datora sarežģītība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
lv: Viegla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
lv: Grūta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
lv: Izmantot AI apmācību

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
lv: Sarkanais spēlē ar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
lv: Peli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
lv: Tastatūru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
lv: Dators

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
lv: Melnais spēlē ar

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
lv: Spēlētāju vārdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
lv: 1. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
lv: 2. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
lv: Sākošā spēlētāja krāsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
lv: Sarkana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
lv: Melna

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
lv: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
lv: 1. spēlētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
lv: Vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
lv: Uzvarēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
lv: Zaudēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
lv: Kopā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
lv: Atceltas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
lv: Dzēst visas statistikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
lv: Aizvēr&t

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
lv: 2. spēlētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
lv: Neizšķirts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
lv: U

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
lv: N

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
lv: Z

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
lv: Nr.
