kwin4 - en to ne translation catalogue (75 entries)

en: Chat
ne: कुराकानी

en: Configure...
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्...

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
ne: कसले सुरु गर्दछ?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
ne: तपाईँको कुन रङ हो?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
ne: सजिलो खेल

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
ne: सामान्य खेल

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
ne: कठिन खेल

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ne: खेल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Network Configuration
ne: सञ्जाल कन्फिगरेसन

en: Installation error: No theme list found.
ne: स्थापना त्रुटि: विषयवस्तु सूची फेला परेन ।

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
ne: स्थापना त्रुटि: AI इन्जिन फेला परेन । AI बिना निरन्तरता दिनुहोस् ।

en: Installation error: Theme file error.
ne: स्थापना त्रुटि: विषयवस्तु फाइल त्रुटि ।

en: &Network Configuration...
ne: सञ्जाल कन्फिगरेसन...

en: Network Chat...
ne: सञ्जाल कुराकानी...

en: &Show Statistics
ne: तथ्याङ्क देखाउनुहोस्

en: Show statistics.
ne: तथ्याङ्क देखाउनुहोस् ।

en: Theme
ne: विषयवस्तु

en: Debug KGame
ne: त्रुटि सच्याउने केडीई खेल

en: Welcome to Four Wins
ne: चार विजेता खेलमा स्वागत छ

en: Game running...
ne: खेल चलिराखेको छ...

en: No game
ne: खेल छैन

en: Nobody
ne: कोही होइन

en: The network game ended!
ne: सञ्जाल खेल समाप्त भयो!

en: The game is drawn. Please restart next round.
ne: खेल बराबर भएको छ । कृपया पछिल्लो राउन्ड पुन: सुरु गर्नुहोस् ।

en: %1 won the game. Please restart next round.
ne: %1 विजयी भयो । कृपया पछिल्लो राउन्ड पुन: सुरु गर्नुहोस् ।

en: General
ne: साधारण

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
ne: सञ्जाल जडान पोर्ट

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
ne: खेलको नाम

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
ne: सञ्जाल जडान होस्ट

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
ne: कम्प्युटर खेलाडीको शक्ति परिवर्तन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
ne: खेलाडी १ को नाम

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
ne: खेलाडी २ को नाम

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
ne: (c) 1995-2007, मार्टिन हेनी

en: Martin Heni
ne: मार्टिन हेनी

en: Game design and code
ne: खेल रचना र सङ्केत

en: Johann Ollivier Lapeyre
ne: जोहान ओलिभर लापीर

en: Graphics
ne: ग्राफिक्स

en: Benjamin Meyer
ne: बेन्जामिन मेयर

en: Code Improvements
ne: सङ्केत सूधार

en: Enter debug level
ne: त्रुटि सच्याउने स्तर प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Skip intro animation
ne: intro एनिमेसन फड्कनुहोस्

en: Run game in demo (autoplay) mode
ne: (स्वत: खेल्ने) प्रदर्शन मोडमा खेल खेल्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
ne: कम्प्युटर कठिन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
ne: सजिलो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
ne: कठिन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
ne: AI अभ्यास प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
ne: यससँग रातो खेल्दछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
ne: माउस

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
ne: कुञ्जीपाटी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
ne: कम्प्युटर

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
ne: यससँग कालो खेल्दछ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
ne: खेलाडीको नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
ne: खेलाडी १:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
ne: खेलाडी २:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
ne: सुरुको खेलाडीको रङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
ne: रातो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
ne: कालो

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
ne: खेलाडी १

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
ne: नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
ne: विजय भयो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
ne: हार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
ne: जोड

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
ne: परित्याग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
ne: सबै तथ्याङ्क खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
ne: खेलाडी २

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
ne: बराबरी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
ne: विजय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
ne: बराबरी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
ne: हार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
ne: खेल सङ्ख्या

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bk)
en: Bk
ne: परित्याग गरिएको
