kfourinline - en to pl translation catalogue (142 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
pl: Czarny

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
pl: Żółty

[ctx: Player 1 color]
en: Red
pl: Czerwony

[ctx: @title:window]
en: Chat Dlg
pl: Okno dialogowe rozmów

[ctx: @title:group]
en: Chat
pl: Rozmowy

[ctx: @action:button]
en: Configure…
pl: Ustawienia…

[ctx: @title:group]
en: Quick Launch
pl: Szybkie uruchamianie

[ctx: @label Ask player who should start game]
en: Who starts?
pl: Kto zaczyna?

[ctx: @label Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
pl: Twój kolor?

[ctx: @action:button quick start - player versus AI level easy]
en: Easy Game
pl: Łatwa gra

[ctx: @action:button quick start - player versus AI level normal]
en: Normal Game
pl: Zwykła gra

[ctx: @action:button quick start - player versus AI level hard]
en: Hard Game
pl: Trudna gra

[ctx: @action:button quick start - player versus player]
en: Two Player Game
pl: Gra dla dwóch graczy

[ctx: @title:window]
en: Configure Chat
pl: Ustawienia okna rozmowy

[ctx: @action:button]
en: Name Font…
pl: Czcionka nazwy…

[ctx: @action:button]
en: Text Font…
pl: Czcionka tekstu…

en: Player:
pl: Gracz :

en: This is a player message
pl: To jest wiadomość gracza

en: System Messages - Messages directly sent from the game
pl: System wiadomości - wiadomości wysłane bezpośrednio z gry

en: --- Game:
pl: --- Gra:

en: This is a system message
pl: To jest wiadomość systemowa

en: Maximum number of messages (-1 = unlimited):
pl: Maksymalna liczba wiadomości (-1 = bez ograniczeń):

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
pl: &Gra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

[ctx: @option:radio]
en: Create a network game
pl: Utwórz grę sieciową

[ctx: @option:radio]
en: Join a network game
pl: Dołącz się do gry sieciowej

[ctx: @label:textbox]
en: Game name:
pl: Nazwa gry:

[ctx: @label:textbox]
en: Network games:
pl: Gry sieciowe:

[ctx: @label:spinbox]
en: Port to connect to:
pl: Port do podłączenia się:

[ctx: @label:textbox]
en: Host to connect to:
pl: Gospodarz do podłączenia się:

[ctx: @action:button]
en: &Start Network
pl: Uruchom &sieć

[ctx: @title:window]
en: KGame Debug Dialog
pl: Okno diagnostyczne KGry

en: Debug &KGame
pl: Diagnozuj &KGrę

en: Update
pl: Uaktualnij

en: KGame Pointer
pl: Wskaźnik KGry

en: Game ID
pl: ID gry

en: Game Cookie
pl: Ciasteczko gry

en: Is Master
pl: Jest mistrzem

en: Is Admin
pl: Jest administratorem

en: Is Offering Connections
pl: Udostępnia połączenia

en: Game Status
pl: Stan gry

en: Game is Running
pl: Gra jest rozpoczęta

en: Maximal Players
pl: Maks. liczba graczy

en: Minimal Players
pl: Min. liczba graczy

en: Players
pl: Gracze

en: Debug &Players
pl: Diagnozuj &graczy

en: Available Players
pl: Obecni gracze

en: Player Pointer
pl: Wskaźnik gracza

en: Player ID
pl: ID gracza

en: Player Name
pl: Nazwa gracza

en: Player Group
pl: Grupa gracza

en: Player User ID
pl: ID użytkownika dla gracza

en: My Turn
pl: Mój ruch

en: Async Input
pl: Wejście asynchroniczne

en: KGame Address
pl: Adres KGry

en: Player is Virtual
pl: Gracz jest wirtualny

en: Player is Active
pl: Gracz jest aktywny

en: Network Priority
pl: Priorytet sieci

en: Debug &Messages
pl: Wiado&mości diagnostyczne

en: Do not show IDs:
pl: Nie pokazuj ID:

en: NULL pointer
pl: Wskaźnik NULL

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Clean
pl: Czysty

en: Dirty
pl: Brudny

en: Local
pl: Lokalny

en: Undefined
pl: Nieokreślony

en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: @title:tab]
en: &Network
pl: &Sieć

[ctx: @action:button]
en: Disconnect
pl: Rozłącz

[ctx: @title:group]
en: Network Configuration
pl: Ustawienia sieciowe

en: Cannot connect to the network
pl: Nie można połączyć się z siecią

en: Network status: No Network
pl: Stan sieci: brak połączeń

en: Network status: You are MASTER
pl: Stan sieci: jesteś mistrzem

en: Network status: You are connected
pl: Stan sieci: jesteś połączony

en: Installation error: No theme list found.
pl: Błąd instalacji: brak listy wystrojów.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
pl: Błąd instalacji: brak programu gracza komputerowego. Uruchamianie bez gracza komputerowego.

en: Installation error: Theme file error.
pl: Błąd instalacji: błąd pliku wystroju.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
pl: Przerywa bieżącą grę bez wyłaniania zwycięzcy.

[ctx: @action]
en: Configure Network…
pl: Ustawienia sieciowe…

[ctx: @action]
en: Network Chat
pl: Rozmowy sieciowe

[ctx: @action]
en: Show Statistics
pl: Pokaż statystykę

[ctx: @info:tooltip]
en: Show statistics
pl: Pokaż statystykę

[ctx: @title:menu]
en: Theme
pl: Wygląd

en: Debug KGame
pl: Diagnozuj KGrę

en: Welcome to Four Wins
pl: Witamy w KWin4

[ctx: @info]
en: Game running…
pl: W trakcie gry…

en: No game
pl: Brak gry

en: Nobody
pl: Nikt

en: The network game ended!
pl: Gra sieciowa zakończona!

en: The game is drawn. Please restart next round.
pl: Remis. Proszę rozpocząć następną rundę.

en: %1 won the game. Please restart next round.
pl: %1 wygrał. Proszę rozpocząć następną rundę.

en:  Game ended. Please restart next round.
pl:  Gra przerwana. Proszę rozpocząć następną rundę.

[ctx: @title:window]
en: Network Configuration
pl: Ustawienia sieciowe

[ctx: @option:radio]
en: Black should be played by remote player
pl: Zdalny gracz ma mieć czarne

[ctx: @option:radio]
en: Red should be played by remote player
pl: Zdalny gracz ma mieć czerwone

[ctx: @title:tab]
en: General
pl: Ogólne

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
pl: Port połączenia sieciowego

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
pl: Nazwa gry

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
pl: Serwer sieciowy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
pl: Zmiana poziomu gry komputera.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
pl: Imię gracza 1

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
pl: Gracz 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
pl: Imię gracza 2

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
pl: Gracz 2

en: KFourInLine: Two player board game
pl: KFourInLine: gra planszowa dla dwóch graczy

en: Game design and code
pl: Projekt i kodowanie gry

en: Graphics
pl: Grafika

en: Code Improvements
pl: Usprawnienia w kodzie

en: Enter debug level
pl: Podaj poziom diagnozowania

en: Skip intro animation
pl: Pomiń wstępną animację

en: Run game in demo (autoplay) mode
pl: Rozpocznij grę w trybie demonstracyjnym

[ctx: computer level]
en: Level %1
pl: Poziom %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Difficulty)
en: Computer Difficulty
pl: Poziom trudności komputera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
pl: Łatwy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
pl: Trudny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
pl: Użyj uczącej się sztucznej inteligencji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Player1)
en: Red
pl: Czerwony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel2)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startcolourred) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startcolouryellow)
en: Starting Player
pl: Gracz rozpoczynający

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playerLabel2)
en: Player:
pl: Gracz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse)
en: Human with Mouse
pl: Człowiek obsługujący mysz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key)
en: Human with Keyboard
pl: Człowiek obsługujący klawiaturę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai)
en: Computer
pl: Komputer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Player2)
en: Black
pl: Czarny

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
pl: Statystyka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
pl: Gracz 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
pl: Imię

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
pl: Zwycięstwa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
pl: Przegrane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
pl: Razem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
pl: Przerwane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
pl: Wyczyść statystyki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
pl: Z&amknij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
pl: Gracz 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
pl: Remisy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
pl: +

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
pl: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
pl: =

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
pl: Nie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bk)
en: Bk
pl: ?
