kfourinline - en to sk translation catalogue (142 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
sk: Čierna

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
sk: Žltá

[ctx: Player 1 color]
en: Red
sk: Červená

[ctx: @title:window]
en: Chat Dlg
sk: Dialóg s rozhovorom

en: Chat
sk: Rozhovor

en: Configure...
sk: Nastaviť...

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
sk: Rýchly štart

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
sk: Kto začína?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
sk: Vaša farba?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
sk: Jednoduchá hra

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
sk: Normálna hra

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
sk: Ťažká hra

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
sk: Hra pre dvoch hráčov

[ctx: @title:window]
en: Configure Chat
sk: Nastaviť rozhovor

en: Name Font...
sk: Písmo pre meno...

en: Text Font...
sk: Písmo textu...

en: Player:
sk: Hráč:

en: This is a player message
sk: Toto je správa od hráča

en: System Messages - Messages directly sent from the game
sk: Systémové správy - Správy poslané priamo z hry

en: --- Game:
sk: --- Hra:

en: This is a system message
sk: Toto je systémová správa

en: Maximum number of messages (-1 = unlimited):
sk: Maximálny počet správ (-1 = bez obmedzenia):

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Na&stavenie

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Create a network game
sk: Vytvoriť sieťovú hru

en: Join a network game
sk: Pripojiť sa k sieťovej hre

en: Game name:
sk: Názov hry:

en: Network games:
sk: Sieťové hry:

en: Port to connect to:
sk: Port pre pripojenie:

en: Host to connect to:
sk: Hostiteľ pre pripojenie:

en: &Start Network
sk: &Spustiť sieť

[ctx: @title:window]
en: KGame Debug Dialog
sk: Ladiaci dialóg KGame

en: Debug &KGame
sk: Ladiť &KGame

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Game ID
sk: ID hry

en: Game Cookie
sk: Cookie hry

en: Is Master
sk: je riadiaci

en: Is Admin
sk: je administrátor

en: Is Offering Connections
sk: ponúka pripojenia

en: Game Status
sk: Stav hry

en: Game is Running
sk: Hra beží

en: Maximal Players
sk: Maximálny počet hráčov

en: Minimal Players
sk: Minimálny počet hráčov

en: Players
sk: Hráči

en: Debug &Players
sk: Ladiť &hráčov

en: Available Players
sk: Dostupní hráči

en: Player Pointer
sk: Pointer hráča

en: Player ID
sk: ID hráča

en: Player Name
sk: Meno hráča

en: Player Group
sk: Skupina hráča

en: Player User ID
sk: ID užívateľa hráča

en: My Turn
sk: Môj ťah

en: Async Input
sk: Asynchrónny vstup

en: KGame Address
sk: Adresa KGame

en: Player is Virtual
sk: Hráč je virtuálny

en: Player is Active
sk: Hráč je aktívny

en: Network Priority
sk: Priorita siete

en: Debug &Messages
sk: Ladiacie &správy

en: Do not show IDs:
sk: Nezobrazovať ID:

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nepravda

en: Clean
sk: Vyčistiť

en: Dirty
sk: Špinavá

en: Local
sk: Lokálne

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Unknown
sk: Neznáme

en: &Network
sk: &Sieť

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Network Configuration
sk: Nastavenie siete

en: Cannot connect to the network
sk: Nepodarilo sa pripojiť k sieti

en: Network status: No Network
sk: Stav siete: žiadna sieť

en: Network status: You are MASTER
sk: Stav siete: Vy riadite

en: Network status: You are connected
sk: Stav siete: ste pripojený

en: Installation error: No theme list found.
sk: Chyba inštalácie: nenájdený zoznam tém.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
sk: Chyba inštalácie: Nenájdený AI program, pokračuje sa bez AI.

en: Installation error: Theme file error.
sk: Chyba inštalácie: chyba v súbore s témou.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
sk: Ukončí aktuálne hranú hru. Nebude vyhlásený žiadny víťaz.

en: &Network Configuration...
sk: &Nastavenie siete...

en: Network Chat...
sk: Rozhovor po sieti...

en: &Show Statistics
sk: &Zobraziť štatistiky

en: Show statistics.
sk: Zobraziť štatistiky.

en: Theme
sk: Téma

en: Debug KGame
sk: Ladiť KGame

en: Welcome to Four Wins
sk: Vitajte v hre Štyri v rade

en: Game running...
sk: Hra beží...

en: No game
sk: Žiadna hra

en: Nobody
sk: Nikto

en: The network game ended!
sk: Sieťová hra skončila!

en: The game is drawn. Please restart next round.
sk: Hra skončila remízou. Prosím, spustite znovu ďalšie kolo.

en: %1 won the game. Please restart next round.
sk: %1 vyhral hru. Prosím, spustite znovu ďalšie kolo.

en:  Game ended. Please restart next round.
sk:  Hra bola ukončená. Prosím, spustite znovu ďalšie kolo.

en: Black should be played by remote player
sk: Čiernou by mal hrať vzdialený hráč

en: Red should be played by remote player
sk: Červenou by mal hrať vzdialený hráč

en: %1 Plays With
sk: %1 hrá s

en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
sk: Port sieťového spojenia

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
sk: Názov hry

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
sk: Hostiteľ pre sieťové spojenie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
sk: Zmeniť úroveň počítačového hráča.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
sk: Meno hráča 1

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
sk: Hráč 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
sk: Meno hráča 2

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
sk: Hráč 2

en: KFourInLine: Two player board game
sk: KFourInLine: Stolová hra pre dvoch hráčov

en: Game design and code
sk: Návrh hry a kód

en: Graphics
sk: Grafika

en: Code Improvements
sk: Vylepšenia kódu

en: Enter debug level
sk: Prejsť do ladiacej úrovne

en: Skip intro animation
sk: Preskočiť úvodnú animáciu

en: Run game in demo (autoplay) mode
sk: Spustiť hru v demo režime

[ctx: computer level]
en: Level %1
sk: Úroveň %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
sk: Obtiažnosť počítača

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
sk: Jednoduchá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
sk: Ťažká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
sk: Použiť AI učenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
sk: Červené má

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
sk: Myš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
sk: Klávesnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
sk: Počítač

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
sk: Čierne má

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
sk: Mená hráčov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
sk: Hráč 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
sk: Hráč 2:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
sk: Farba začínajúceho hráča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
sk: Červená

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
sk: Čierna

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
sk: Štatistiky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
sk: Hráč 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
sk: Meno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
sk: Výhra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
sk: Prehra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
sk: Spolu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
sk: Prerušené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
sk: Vyčistiť všetky štatistiky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
sk: &Zavrieť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
sk: Hráč 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
sk: Remíza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
sk: V

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
sk: R

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
sk: P

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
sk: Nie
