kfourinline - en to sl translation catalogue (145 entries)

[ctx: Player 0 color]
en: Black
sl: Črna

[ctx: Player 0 color]
en: Yellow
sl: Rumena

[ctx: Player 1 color]
en: Red
sl: Rdeča

[ctx: @title:window]
en: Chat Dlg
sl: Klepet Dlg

en: Chat
sl: Klepet

en: Configure...
sl: Nastavi ...

[ctx: Name of quicklaunch field]
en: Quick Launch
sl: Hitri začetek

[ctx: Ask player who should start game]
en: Who starts?
sl: Kdo začne?

[ctx: Ask player which color he wants to play]
en: Your color?
sl: Vaša barva?

[ctx: quick start button - player versus AI level easy]
en: Easy Game
sl: Lahka

[ctx: quick start button - player versus AI level normal]
en: Normal Game
sl: Normalna

[ctx: quick start button - player versus AI level hard]
en: Hard Game
sl: Težka

[ctx: quick start button - player versus player]
en: Two Player Game
sl: Igra za dva igralca

[ctx: @title:window]
en: Configure Chat
sl: Nastavi klepet

en: Name Font...
sl: Pisava imena ...

en: Text Font...
sl: Pisava besedila ...

en: Player:
sl: Igralec:

en: This is a player message
sl: To je sporočilo igralca

en: System Messages - Messages directly sent from the game
sl: Sistemska sporočila – Sporočila poslana neposredno iz igre

en: --- Game:
sl: --- Igra:

en: This is a system message
sl: To je sistemsko sporočilo

en: Maximum number of messages (-1 = unlimited):
sl: Največje število sporočil (-1 = neomejeno):

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: &Igra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: &Nastavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Create a network game
sl: Ustvari omrežno igro

en: Join a network game
sl: Pridruži se omrežni igri

en: Game name:
sl: Ime igre:

en: Network games:
sl: Omrežne igre:

en: Port to connect to:
sl: Vrata za povezavo:

en: Host to connect to:
sl: Gostitelj za povezavo:

en: &Start Network
sl: &Zaženi omrežje

[ctx: @title:window]
en: KGame Debug Dialog
sl: Pogovorno okno razhroščevanja KGame

en: Debug &KGame
sl: Razhroščevanje &KGame

en: Update
sl: Posodobi

en: KGame Pointer
sl: Kazalec KGame

en: Game ID
sl: Določilnik igre

en: Game Cookie
sl: Piškotek igre

en: Is Master
sl: Je gospodar

en: Is Admin
sl: Je skrbnik

en: Is Offering Connections
sl: Ponuja povezave

en: Game Status
sl: Stanje igre

en: Game is Running
sl: Igra teče

en: Maximal Players
sl: Največ igralcev

en: Minimal Players
sl: Najmanj igralcev

en: Players
sl: Igralci

en: Debug &Players
sl: Razhroščevanje &igralcev

en: Available Players
sl: Razpoložljivi igralci

en: Player Pointer
sl: Kazalec igralca

en: Player ID
sl: Določilnik igralca

en: Player Name
sl: Ime igralca

en: Player Group
sl: Skupina igralca

en: Player User ID
sl: Določilnik uporabnika igralca

en: My Turn
sl: Moja poteza

en: Async Input
sl: Asinhroni vhod

en: KGame Address
sl: Naslov KGame

en: Player is Virtual
sl: Igralec je navidezni

en: Player is Active
sl: Igralec je dejaven

en: Network Priority
sl: Prednost omrežja

en: Debug &Messages
sl: Razhroščevanje &sporočil

en: Do not show IDs:
sl: Ne pokaži določilnikov:

en: NULL pointer
sl: Kazalec NULL

en: True
sl: Pravilno

en: False
sl: Napačno

en: Clean
sl: Čisto

en: Dirty
sl: Umazano

en: Local
sl: Krajevno

en: Undefined
sl: Nedoločeno

en: Unknown
sl: Neznano

en: &Network
sl: O&mrežje

en: Disconnect
sl: Prekini povezavo

en: Network Configuration
sl: Omrežne nastavitve

en: Cannot connect to the network
sl: Ni se moč povezati v omrežje

en: Network status: No Network
sl: Stanje omrežja: ni omrežja

en: Network status: You are MASTER
sl: Stanje omrežja: vi ste GOSPODAR

en: Network status: You are connected
sl: Stanje omrežja: povezani ste

en: Installation error: No theme list found.
sl: Napaka v namestitvi: seznama tem ni bilo mogoče najti.

en: Installation error: No AI engine found. Continue without AI.
sl: Napaka v namestitvi: pogona računalniškega igralca ni bilo mogoče najti. Nadaljujem brez pogona.

en: Installation error: Theme file error.
sl: Napaka v namestitvi: Napaka datoteke teme.

en: Ends a currently played game. No winner will be declared.
sl: Konča trenutno igro. Zmagovalca ne bo.

en: &Network Configuration...
sl: O&mrežne nastavitve ...

en: Network Chat...
sl: Omrežni klepet ...

en: &Show Statistics
sl: &Prikaži statistiko

en: Show statistics.
sl: Prikaži statistiko.

en: Theme
sl: Tema

en: Debug KGame
sl: Razhrošči KGame

en: Welcome to Four Wins
sl: Dobrodošli v KFourInLine

en: Game running...
sl: Igra teče ...

en: No game
sl: Brez igre

en: Nobody
sl: Nihče

en: The network game ended!
sl: Omrežna igra je bila končana!

en: The game is drawn. Please restart next round.
sl: Igra je bila neodločena. Pričnite naslednji krog.

en: %1 won the game. Please restart next round.
sl: %1 je zmagal. Pričnite naslednji krog.

en:  Game ended. Please restart next round.
sl:  Igra je bila končana. Pričnite naslednji krog.

en: Black should be played by remote player
sl: S črnim naj igra oddaljeni igralec

en: Red should be played by remote player
sl: Z rdečim naj igra oddaljeni igralec

en: %1 Plays With
sl: %1 igra z

en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
sl: Vrata omrežne povezave

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
sl: Ime igre

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
sl: Gostitelj omrežne povezave

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
sl: Spremeni moč računalniškega igralca.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
sl: Ime Igralca 1

[ctx: default name of first player]
en: Player 1
sl: Igralec 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
sl: Ime Igralca 2

[ctx: default name of second player]
en: Player 2
sl: Igralec 2

en: KFourInLine: Two player board game
sl: KFourInLine: štiri v vrsto, igra za dva igralca

en: (c) 1995-2007, Martin Heni
sl: © 1995-2007, Martin Heni

en: Game design and code
sl: Oblikovanje igre in koda

en: Graphics
sl: Grafika

en: Code Improvements
sl: Izboljšave kode

en: Enter debug level
sl: Vnesite stopnjo razhroščevanja

en: Skip intro animation
sl: Preskoči uvodno animacijo

en: Run game in demo (autoplay) mode
sl: Zaženi igro v predstavitvenem načinu (samopredvajanje)

[ctx: computer level]
en: Level %1
sl: Stopnja %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
sl: Težavnost računalnika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
sl: Lahka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
sl: Težka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_learning)
en: Use AI learning
sl: Računalniški igralec naj se uči

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
sl: Rdeči igra z

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
sl: Miška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
sl: Tipkovnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
sl: Računalnik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input0)
en: Black Plays With
sl: Črni igra z

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
sl: Imena igralcev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
sl: Igralec 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
sl: Igralec 2:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
sl: Barva začetnega igralca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
sl: Rdeči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolouryellow)
en: Black
sl: Črni

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
sl: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
sl: Igralec 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
sl: Ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
sl: Zmagal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
sl: Izgubil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
sl: Vsota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
sl: Prekinjeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
sl: Počisti vso statistiko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: &Close
sl: &Zapri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
sl: Igralec 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
sl: Neodločeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wins)
en: W
sl: Z

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, draws)
en: D
sl: N

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loses)
en: L
sl: P

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, num)
en: No
sl: Ne
