kwin4 - en to tg translation catalogue (45 entries)

en: Chat
tg: Чат

en: Configure...
tg: Танзимот...

en: Network Configuration
tg: Танзимоти Шабақа

en: &Network Configuration...
tg: &Танзимоти шабақа...

en: Network Chat...
tg: Чати Шабакавӣ...

en: &Show Statistics
tg: &Намоиши статистика

en: Show statistics.
tg: Нишондиҳии омор.

en: Debug KGame
tg: Соз кардани хатогиҳои KGame

en: Game running...
tg: Бозӣ рафта истодааст...

en: No game
tg: Бозие нест

en: Nobody
tg: Ҳеҷ кас

en: The network game ended!
tg: Бозии шабақа ба итмом расид!

en: The game is drawn. Please restart next round.
tg: Бозӣ шабона ба итмом расид. Боз як бори дигар дар бозии оянда кӯшиш кунед.

en: %1 won the game. Please restart next round.
tg: %1 бозиро бурид. Боз як бори дигар дар бозии оянда кӯшиш кунед.

en: General
tg: Умумӣ

note: i18n: ectx: label, entry (port), group (Parameter)
en: Network connection port
tg: Даргоҳи батанзимдарории шабақа

note: i18n: ectx: label, entry (gamename), group (Parameter)
en: Game name
tg: Номи бози

note: i18n: ectx: label, entry (host), group (Parameter)
en: Network connection host
tg: Соҳиби батанзимдарории шабақа

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
tg: Таъғири дараҷаи бозингари компютер.

note: i18n: ectx: label, entry (Name1), group (Parameter)
en: Player 1 name
tg: Номи бозингари 1

note: i18n: ectx: label, entry (Name2), group (Parameter)
en: Player 2 name
tg: Номи бозингари рақами 2

en: Code Improvements
tg: Мукаммалсозиҳои Рамз

en: Enter debug level
tg: Дараҷаи соз кардани хатогиро ворид кунед

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Computer Difficulty
tg: Мушкилоти Компютер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
tg: Осон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hard
tg: Душвор

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Input1)
en: Red Plays With
tg: Сурх Бозӣ мекунад Бо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1mouse) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0mouse)
en: Mouse
tg: Муш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1key) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0key)
en: Keyboard
tg: Забонак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input1ai) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_input0ai)
en: Computer
tg: Компютер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
tg: Номҳои бозингарон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
tg: Бозингари 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
tg: Бозингари 2:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, StartColour)
en: Starting Player Color
tg: Ранги Аввалаи Бозингар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_startcolourred)
en: Red
tg: Сурх

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
tg: Статистика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
tg: Бозингари 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
tg: Ном

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
tg: Ғолиб шуд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
tg: Бой дод

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
tg: Маблағ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
tg: Канда шуд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
tg: Тоза кардани ҳамаи статистика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
tg: Бозингари 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
tg: Бозӣ дуранг шуд
