kwin4 - en to xh translation catalogue (25 entries)

en: Chat
xh: Uthetho

en: Configure...
xh: Qwalasela...

en: &Network Configuration...
xh: &Uqwlaselo Lomsebenzi womnatha...

en: Debug KGame
xh: Khupha igciwane kwi KGame

en: Game running...
xh: Umdlalo uyasebenza...

en: No game
xh: Akukho mdlalo

en: Nobody
xh: Akukho mntu

en: The network game ended!
xh: Umdlalo womsebenzi womnatha uphelile!

en: The game is drawn. Please restart next round.
xh: umdlalo uyalingana. Nceda qala kwakhona umjikelo olandelayo.

en: %1 won the game. Please restart next round.
xh: %1 uphumelele umdlalo. Nceda qala umjikelo olandelayo.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_level) i18n: ectx: label, entry (level), group (Parameter)
en: Change the strength of the computer player.
xh: Tshintsha ulomelelo lomdlali we khomputha.

en: Enter debug level
xh: Ngenisa kumphakamo wokhupho lwegciwane

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Player Names
xh: Amagama Omdlali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Player 1:
xh: Umdlali 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Player 2:
xh: Umdlali 2:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Statistics)
en: Statistics
xh: Izitatistiki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p1_name)
en: Player 1
xh: Umdlali 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Name)
en: Name
xh: Igama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, won)
en: Won
xh: Uphumelele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lost)
en: Lost
xh: Awuphumelelanga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sum)
en: Sum
xh: Isiphumo sokudibanisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aborted)
en: Aborted
xh: Ayamkelekanga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Clear All Statistics
xh: Cacisa Zonke Izitatistike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, p2_name)
en: Player 2
xh: Umdlali 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, drawn)
en: Drawn
xh: Iye yalingana
