kgamma - en to el translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
el: &Επιλογή εικόνας δοκιμής:

en: Gray Scale
el: Διαβαθμίσεις του γκρι

en: RGB Scale
el: Κλίμακα RGB

en: CMY Scale
el: Κλίμακα CMY

en: Dark Gray
el: Σκούρο γκρι

en: Mid Gray
el: Μεσαίο γκρι

en: Light Gray
el: Ανοικτό γκρι

en: Gamma:
el: Γάμμα:

en: Red:
el: Κόκκινο:

en: Green:
el: Πράσινο:

en: Blue:
el: Μπλε:

en: Save settings system wide
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων για όλο το σύστημα

en: Sync screens
el: Συγχρονισμός οθονών

en: Screen %1
el: Οθόνη %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
el: Η διόρθωση γάμμα δεν υποστηρίζεται από την κάρτα γραφικών σας ή τον οδηγό.
