kgamma - en to hne translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
hne: जांच फोटू चुनव: (&S)

en: Gray Scale
hne: ग्रे-स्केल

en: RGB Scale
hne: आरजीबी स्केल

en: CMY Scale
hne: सीएमवाय स्केल

en: Dark Gray
hne: गाढ़ा धूसर

en: Mid Gray
hne: मध्यम धूसर

en: Light Gray
hne: हल्का धूसर

en: Gamma:
hne: गामाः

en: Red:
hne: लाल:

en: Green:
hne: हरियर:

en: Blue:
hne: नीलाः

en: Save settings system wide
hne: सेटिंग ल पूरा तंत्र बर सहेजव

en: Sync screens
hne: सिंक स्क्रीन्स

en: Screen %1
hne: स्क्रीन %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
hne: आप मन के ग्राफिक साफ्टवेयर या हार्डवेयर से गामा सुधार समर्थित नइ हे.
