kgamma - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
pa: ਟੈਸਟ ਤਸਵੀਰ ਚੁਣੋ(&S):

en: Gray Scale
pa: ਸਲੇਟੀ ਸਕੇਲ

en: RGB Scale
pa: RGB ਸਕੇਲ

en: CMY Scale
pa: CMY ਸਕੇਲ

en: Dark Gray
pa: ਗੂੜਾ ਸਲੇਟੀ

en: Mid Gray
pa: ਮੱਧ ਸਲੇਟੀ

en: Light Gray
pa: ਹਲਕਾ ਸਲੇਟੀ

en: Gamma:
pa: ਗਾਮਾ:

en: Red:
pa: ਲਾਲ:

en: Green:
pa: ਹਰਾ:

en: Blue:
pa: ਨੀਲਾ:

en: Save settings system wide
pa: ਸਿਸਟਮ ਲਈ ਸੈਟਿੰਗ ਸੰਭਾਲੋ

en: Sync screens
pa: Sync ਸਕਰੀਨਾਂ

en: Screen %1
pa: ਸਕਰੀਨ %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਗਰਾਫਿਕਸ ਹਾਰਡਵੇਅਰ ਜਾਂ ਡਰਾਇਵਰ ਰਾਹੀਂ ਗਾਮਾ ਸੋਧ ਸਹਾਇਕ ਨਹੀਂ ਹੈ।
