kgamma5 - en to sa translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
sa: &परीक्षणचित्रं चयनं कुर्वन्तु:

en: Gray Scale
sa: धूसर मापन

en: RGB Scale
sa: RGB मापन

en: CMY Scale
sa: CMY मापन

en: Dark Gray
sa: गहरे धूसरवर्णः

en: Mid Gray
sa: मध्य धूसर

en: Light Gray
sa: हल्के धूसरवर्णः

en: Gamma:
sa: इवर्ण (Gamma):

en: Red:
sa: रक्त:

en: Green:
sa: हरित:

en: Blue:
sa: नील:

en: Save settings system wide
sa: समयोजनानि तन्त्र् व्यापी रक्षन्तु

en: Sync screens
sa: पटलानि समन्वययन्तु

en: Screen %1
sa: पटल %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
sa: इवर्ण (Gamma)-शुद्धिः भवतः चित्रण-यन्त्रांश-द्वारा वा चालकेन वा समर्थिता नास्ति ।.
