kgamma - en to se translation catalogue (13 entries)

en: &Select test picture:
se: &Vállje geahččalangova:

en: Gray Scale
se: Ránesivnnit

en: RGB Scale
se: RGB-skála

en: CMY Scale
se: CMY-skála

en: Dark Gray
se: Sevdnjes ránes

en: Mid Gray
se: Gaskageardán ránes

en: Light Gray
se: Čuvges ránes

en: Red:
se: Ruoksat:

en: Green:
se: Ruoná:

en: Blue:
se: Alit:

en: Sync screens
se: Buohtalastte šearpmaid

en: Screen %1
se: Šearbma %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
se: Grafihkkamašiidnagálvu dahje stivrran ii doarjjo gamma-mudden.
