kgamma5 - en to az translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
az: Test şəklini &seçmək:

en: Gray Scale
az: Boz rəngə tədricən keçid

en: RGB Scale
az: RGB

en: CMY Scale
az: CMY

en: Dark Gray
az: Tünd Boz

en: Mid Gray
az: Boz

en: Light Gray
az: Açıq Boz

en: Gamma:
az: Qamma:

en: Red:
az: Qırmızı:

en: Green:
az: Yaşıl:

en: Blue:
az: Mavi:

en: Save settings system wide
az: Parametrləri xorg.conf -da saxlayın

en: Sync screens
az: Ekranların eyniləşdirilməsi

en: Screen %1
az: Ekran: %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
az: Qamma korreksiya sizin videokartla və ya sürücüləri ilə dəstəklənmir.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
az: <h1>Qamma Monitor</h1> Bu proqram qamma monitoru korreksiya etməyə imkan verir. Qammanı vahid və ya qırmızı, yaşıl və mavidən ibarət göstərici kimi dəyişdirmək üçün dörd sürüşdürmə çubuğundan istifadə edin.Ola bilsin sizə daha yaxşı nəticə əldə etmək üçün ekranın parlaqlığını və kontrastını tənzimləmək lazım gələcək. Test şəkli lazım olan uyğunluğu tapmağa kömək edəcək. <br> Siz qamma parametrlərini xorg.conf faylında (yalnız root imtiyazlı istifadəçi bu faylı dəyişə bilər) və ya şəxsi KDE ayarlarında saxlaya bilərsiniz. Birdən çox ekran istifadə etdikdə qamma parametrlərini onların hər biri üçün qurmaq lazımdır.
