kgamma - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
bg: &Избор на тестово изображение:

en: Gray Scale
bg: Степени на сивото

en: RGB Scale
bg: Степени на RGB

en: CMY Scale
bg: Степени на CMY

en: Dark Gray
bg: Тъмносиво

en: Mid Gray
bg: Средносиво

en: Light Gray
bg: Светлосиво

en: Gamma:
bg: Гама:

en: Red:
bg: Червено:

en: Green:
bg: Зелено:

en: Blue:
bg: Синьо:

en: Save settings system wide
bg: Запис на настройките на системата

en: Sync screens
bg: Синхронизиране на екраните

en: Screen %1
bg: Екран %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
bg: Гама корекцията не се поддържа от вашата графична карта или драйвер.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
bg: <h1>Гама корекция</h1> От тук може да промените гама корекцията на вашия монитор. Използвайте тестовото изображение, за да намерите оптималните настройки. Пробвайте да промените настройките на монитора за контраст и яркост. Те също указват влияние. <br>Може да запишете настройките в системния файл XF86Config. За тази операция са ви необходими администраторски права. Също така, може да запишете настройките в KDE. <br>На система с няколко монитора може да настроите мониторите отделно.
