kgamma - en to et translation catalogue (15 entries)

en: &Select test picture:
et: &Vali testipilt:

en: Gray Scale
et: Hallskaala

en: RGB Scale
et: RGB skaala

en: CMY Scale
et: CMY skaala

en: Dark Gray
et: Tumehall

en: Mid Gray
et: Keskmine hall

en: Light Gray
et: Helehall

en: Red:
et: Punane:

en: Green:
et: Roheline:

en: Blue:
et: Sinine:

en: Save settings system wide
et: Seadistus salvestatakse süsteemselt

en: Sync screens
et: Monitoride sünkroniseerimine

en: Screen %1
et: Monitor %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
et: Vabandust, sinu graafikadraiver või riistvara ei toeta gammakorrektsiooni.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
et: <h1>Monitori gamma</h1> See tööriist aitab korrigeerida monitori gammat. Nelja liuguriga saab määrata gammakorrektsiooni kas ühe väärtusena või eraldi punase, rohelise ja sinise komponendi jaoks. Hea tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik monitori heledusse ja kontrasti kohendamine. Testpildid aitavad leida sobivad väärtused.<br> Leitud väärtuse(d) võib salvestada süsteemsena faili XF86Config (selleks peab kasutada administraatori (root) õigusi) või omaenda KDE seadistusena. Mitme monitoriga süsteemis võib gammat korrigeerida igal monitoril eraldi.
