kgamma - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: &Select test picture:
nl: &Selecteer een testafbeelding:

en: Gray Scale
nl: Grijswaarden

en: RGB Scale
nl: RGB-waarden

en: CMY Scale
nl: CMY-waarden

en: Dark Gray
nl: Donker grijs

en: Mid Gray
nl: Middel grijs

en: Light Gray
nl: Licht grijs

en: Red:
nl: Rood:

en: Green:
nl: Groen:

en: Blue:
nl: Blauw:

en: Sync screens
nl: Schermen synchroniseren

en: Screen %1
nl: Scherm %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
nl: Het instellen van het gamma wordt niet ondersteund door uw videokaart of stuurprogramma.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
nl: <h1>Beeldscherm Gamma</h1> Dit is een programma voor monitorcalibratie. Gebruik de vier schuifregelaars om de gammacorrectie te definiëren als een enkelvoudige waarde, of als gescheiden waarden voor de rode, groene en blauwe componenten. Voor de beste resultaten dient u mogelijk de instellingen voor helderheid en contrast van uw monitor te corrigeren. De testafbeeldingen helpen u bij het vinden van de juiste instellingen.<br> Als de bijhorende optie is geselecteerd zullen de instellingen worden opgeslagen in het bestand XF86Config. Omdat het dan om systeemwijde instellingen gaat hebt u het wachtwoord van de root-gebruiker nodig. Anders worden de instellingen in uw eigen configuratiebestand opgeslagen. Op systemen met meerdere beeldschermen kunt u de gammacorrectie afzonderlijk voor elk scherm instellen.
