kgamma - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
gl: &Escoller a imaxe de proba:

en: Gray Scale
gl: Escala de grises

en: RGB Scale
gl: Escala RGB

en: CMY Scale
gl: Escala CMY

en: Dark Gray
gl: Gris escuro

en: Mid Gray
gl: Gris medio

en: Light Gray
gl: Gris suave

en: Gamma:
gl: Gama:

en: Red:
gl: Vermello:

en: Green:
gl: Verde:

en: Blue:
gl: Azul:

en: Save settings system wide
gl: Gardar a configuración para todo o sistema

en: Sync screens
gl: Sincronizar as pantallas

en: Screen %1
gl: Pantalla %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
gl: A corrección de gama non se permite polo soporte físico gráfico ou polo controlador.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
gl: <h1>Gama do monitor</h1> É unha utilidade para cambiar a corrección de gama no monitor.Usa os catro controis para definir a corrección de gama de todos xuntos, ou separado para o vermello, o verde e o azul. Quizais precisará corrixir luminosidade e contraste do monitor para obter uns bos resultados. A imaxes de proba axudarano a atopar a configuración axeitada.<br> Pode gardalos en XF86Config (ten que acceder como administrador para facer iso) ou na súa configuración de KDE. Nos sistemas multipantalla pode corrixir os valores da gama por separado para cada unha das pantallas.
