kgamma 0 - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
hr: &Odaberite probnu sliku:

en: Gray Scale
hr: Siva skala

en: RGB Scale
hr: RGB nijanse

en: CMY Scale
hr: CMY nijanse

en: Dark Gray
hr: Tamno sivo

en: Mid Gray
hr: Srednje sivo

en: Light Gray
hr: Svijetlosiva

en: Gamma:
hr: Gama:

en: Red:
hr: Crvena:

en: Green:
hr: Zelena:

en: Blue:
hr: Plava:

en: Save settings system wide
hr: Spremi postavke za cijeli sustav

en: Sync screens
hr: Sinkroniziraj zaslone

en: Screen %1
hr: Zaslon %1

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
hr: Vaš grafički hardver ili upravljački program ne podržavaju korekciju game.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
hr: <h1>Gama monitora</h1> Ovo je alat za korigiranje game monitora. Koristite ova četiri klizača kako biste definirali korekciju game ili kao jednu vrijednost ili kroz odvojene vrijednosti za crvenu, zelenu i plavu komponentu. Možda ćete trebati podesiti osvjetljenje i kontrast na vašem monitoru za dobar rezultat. Testna slika vam pomaže da nađete ispravne postavke.<br> Postavke možete spremiti za cijeli sustav kroz XF86Config (potreban je administratorski pristup) ili samo u vaše postavke KDE-a. Na sustavima sa više monitora, možete podesiti vrijednosti game za svaki monitor posebno.
