kgamma5 - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
ka: &აიჩიეთ სატესტო სურათი:

en: Gray Scale
ka: ნაცრისფრის დონე

en: RGB Scale
ka: RGB დონე

en: CMY Scale
ka: CMYდონე

en: Dark Gray
ka: მუქი ნაცრისფერი

en: Mid Gray
ka: საშუალოდ ნაცრისფერი

en: Light Gray
ka: ღია ნაცრისფერი

en: Gamma:
ka: გამა:

en: Red:
ka: წითელი:

en: Green:
ka: მწვანე:

en: Blue:
ka: ლურჯი:

en: Save settings system wide
ka: პარამეტრების მთელი სისტემისთვის შენახვა

en: Sync screens
ka: ეკრანების სინქრონიზაცია

en: Screen %1
ka: %1-ე ეკრანი

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
ka: გამის კორექცია მხარდაუჭერელია თქვენი გრაფიკული ბარათის ან მისი დრაივერის მიერ.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
ka: <h1>მონიტორის გამა</h1> პროგრამაა მონიტორის გამის კორექციისთვის. გამოიყენეთ ოთხი ჩოჩია გამის კორექციის ერთი მნიშვნელობით ან ცალ-ცალკე წითლისთვის, მწვანისთვის და ლურჯისთვის. საუკეთესო შედეგის მისაღებად შეიძლება სიკაშკაშისა და კონტრასტის მორგებაც დაგჭირდეთ. სატესტო გამოსახულებებს შეუძლიათ, დაგეხმარონ სწორი მნიშვნელობების მოძებნაში. <br>ისინი შეგიძლიათ შეინახოთ მთელი სისტემისთვის, XF86Config-ში, (საჭიროა root წვდომა) ან თქვენს პარამეტრებში. მრავალეკრანიან სისტემებზე თითოეული ეკრანის მორგება ცალ-ცალკე შეგიძლიათ.
