kgamma - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: &Select test picture:
kk: &Сынақ суретті таңдау:

en: Gray Scale
kk: Сұр реңкі

en: RGB Scale
kk: RGB реңкі

en: CMY Scale
kk: CMY реңкі

en: Dark Gray
kk: Кою сұр

en: Mid Gray
kk: Сұр

en: Light Gray
kk: Ашық сұр

en: Gamma:
kk: Гамма:

en: Red:
kk: Қызыл:

en: Green:
kk: Жасыл:

en: Blue:
kk: Көк:

en: Save settings system wide
kk: Параметрлерді жүйе бойлы қылқп жазу

en: Sync screens
kk: Экрандарды қадамдастыру

en: Screen %1
kk: %1-экран

en: Gamma correction is not supported by your graphics hardware or driver.
kk: Гамма түзетуді графикалық жабдығыңыз не драйверіңіз қолдамайды.

en: <h1>Monitor Gamma</h1> This is a tool for changing monitor gamma correction. Use the four sliders to define the gamma correction either as a single value, or separately for the red, green and blue components. You may need to correct the brightness and contrast settings of your monitor for good results. The test images help you to find proper settings.<br> You can save them system-wide to XF86Config (root access is required for that) or to your own KDE settings. On multi head systems you can correct the gamma values separately for all screens.
kk: <h1>Гамма түзету</h1> Бұл монитардың гамма түзетуін баптау құралы. Төрт жүгірткі арқылы қызыл, жасыл, көк түстерін бөлек немесе барлығын бірге баптауға болады. Онымен қоса жарықтығы мен контрастығын да өзгертуге болады. Сынақ кескіндер лайық баптауларды табуға көмектеседі.<br> Тапқан баптауларды жалпы жүйелік XF86Config файлына (оған жазу үшін root рұқсаттары керек) немесе жеке KDE параметрлеріне сақтауға болады. Көп экранды жүйелерде әрбір экранның гамма түзетуі бөлек баптауға мүмкіндік бар.
